Top Baneris

Vedlys statybos produktų rinkoje

2014 birželio 6 d.
Pasidalykite straipsniu

Portale www.verslovartai.lt pradėjo veikti elektroninis vedlys–klausimynas, kuris leidžia lengvai sužinoti statybos produktų pateikimo į Lietuvos rinką sąlygas. Šis elektroninis įrankis naudingas visiems statybos produktų gamintojams, tiekėjams ir prekiautojams.

Pažymėjus, kad Jūsų produktas yra statybos gaminys, toliau vedlys padeda išsiaiškinti, kokie ES reglamento Nr. 305/2011 reikalavimai ar nacionaliniai teisės aktai taikomi statybos produktams, kuriais norima prekiauti Lietuvoje.

Atsakę į visus vedlio užduotus klausimus, gausite suformuotą el. atmintinę, kurioje surašyta visa aktuali informacija, leidžianti nepasiklysti tarp daugybės įvairių reikalavimų.

Statybų srities gaminių kontaktinio centro (SSGKC) vedlys yra vienas iš Paslaugų ir gaminių kontaktinio centro (PGKC) elektroninių įrankių. PGKC administruojamame portale www.verslovartai.lt galima vienoje vietoje rasti informaciją apie reikalavimus verslo leidimams bei gaminiams. Naudodamiesi „Pranešimų dėžute“ verslininkai gali pateikti institucijoms dokumentus leidimams gauti bei sulaukti iš jų atsakymų. Apie savo verslą dar tik galvojantys žmonės tinklapyje gali sužinoti kokie reikalavimai taikomai ir kokie leidimai reikalingi jų planuojamai veiklai, o pasinaudoję verslo plano skaičiuokle – įvertinti, kokios yra jų sumanymo pelno ir nuostolių prognozės artimiausiems penkeriems metams.

Naujausią informaciją apie reikalavimus statybos produktams vieno langelio principu galima gauti Statybos srities gaminių kontaktiniame centre (SSGKC).


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video