Top Baneris

VDU rengiasi daugiafunkcio mokslo ir studijų centro atidarymui

2016 spalio 4 d.
VDU nuotr.
VDU nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sostinėje atidarius unikalų žaliojo dizaino pastatą, veiksmas keliasi į Kauną. Čia – istorinėje Kauno Naujamiesčio dalyje – užbaigtas modernus, architektės Gražinos Janulytės–Bernotienės suprojektuotas Vytauto Didžiojo universiteto mokslo ir studijų centras.

Pastatas taip pat išsiskirs žaliąja koncepcija – bus apželdintas jo stogas ir fasadai, taip harmoningai integruojant pastatą į gretimų statinių ir žaliųjų erdvių kompleksą.

Daugiafunkciame mokslo ir studijų centre, kuriame įsikurs VDU Humanitarinių bei Politikos ir diplomatijos mokslų fakultetai, Inovatyvių studijų institutas, studentus ir dėstytojus pasitiks modernus dizainas, išskiriantis šviesa ir erdvės pojūčiu.

Centrinė pastato šerdis – biblioteka, kurios erdvė skirta studentų savarankiškam darbui, individualiam ir grupiniam mokymuisi, kūrybinei veiklai bei poilsiui. Pastate įrengtos dvi didžiosios amfiteatrinės salės (po 160 ir 180 vietų), modernios auditorijos ir darbo vietos bei poilsiui ir bendravimui skirti kambariai. Vestibiuliai ir holai pritaikyti taip, kad juose galėtų būti demonstruojamos parodos, o nuo terasų būtų galima grožėtis atsiveriančia Kauno panorama.

Daugiafunkcio mokslo ir studijų centro atidarymo dieną čia vyks mokslo ir inovacijų forumas SOCIAL CODE, kuriame verslo atstovai, mokslininkai bei tyrėjai diskutuos apie inovacijų padėtį Baltijos šalyse ir Europoje.

VDU daugiafunkcio mokslo ir studijų centro atidarymas – spalio 6 dieną 10 val. Kaune, Vytauto Didžiojo universitete (VDU) (V. Putvinskio g. 23).

VDU inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video