Top Baneris

VDU daugiafunkciame centre atidaryta prof. L. Donskio vardo biblioteka

2017 vasario 15 d.
Pasidalykite straipsniu

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) įkūrimo 95-ąją sukaktį, VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre atidaryta profesoriaus Leonido Donskio vardu pavadinta VDU socialinių ir humanitarinių mokslų biblioteka.

L. Donskio vardo biblioteka veiks praėjusį spalį duris atvėrusiame VDU mokslo ir studijų centre, kuriuo siekiama įprasminti „Pasaulio lietuvių universiteto“ idėją – sutelkti viso pasaulio lietuvius, gyvenančius svetur, ne tik palaikyti, bet ir kurti bendrą, viso pasaulio lietuvių tinklą.

Biblioteka yra centrinė naujojo modernaus VDU pastato šerdis, virš jos yra įkurtos atskiros mokymosi zonos, dvi amfiteatrinės salės, poilsio kambariai, auditorijos, profesionaliausios garso studijos Baltijos šalyse, medijų laboratorija, Inovatyvių studijų institutas. Daugiau nei 7 800 kvadratinių metrų ploto pastatas išsiskiria savo žaliąja koncepcija.

Prof. L. Donskio vardo bibliotekoje sukaupta daugiau kaip 25 tūkstančius atvirai prieinamų leidinių, įrengtos 145 darbo vietos (35 iš jų kompiuterizuotos), 10 individualių grupinių darbo vietų, taip pat yra poilsio zonos, vietos, pritaikytos neįgaliesiems. Bibliotekoje kaupiami studijoms ir mokslinei veiklai skirti socialinių ir humanitarinių mokslų leidiniai.

VDU inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video