Top Baneris

Vasarą Tarandėje baigsis 24 kotedžų gyvenvietės statybos (1)

2021 birželio 15 d.
tarande homa 24 terasos vilnius butai
Projekto vizual.

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė HOMA sostinės Tarandės mikrorajone pristato naują projektą „24 terasos“. Tai – 24 kotedžų gyvenvietė, plėtojama 9141 kv. metrų sklype. Į projektą vystytojas investuoja daugiau nei 2 milijonus eurų.

Projektą „24 terasos“ sudaro 3 kotedžų korpusai. Pirmasis korpusas jau pastatytas, jame sumontuoti langai, antrame ir trečiame korpuse šiuo metu kyla antri aukštai.

Pasak HOMA vykdomosios direktorės Jurgitos Kveselaitės, visi projekto kotedžai su privačia terasa ir 20-35 kvadratinių metrų kiemu. „Karantinas padiktavo naujus gyventojų poreikius: daugiau laiko praleidžiant namuose, turėti privačią aplinką šalia namų. Šis projektas išpildo būtent šį poreikį“, – kalba ji.

tarande homa 24 terasos vilnius butai
tarande homa 24 terasos vilnius butai

Apie 400 tūkst. eurų bendrovė planuoja investuoti į infrastruktūrą ir gerbūvį. Bus įrengta moderni vaikų žaidimų aikštelė su suoliukais poilsiui. Kotedžų terasos bus atskirtos 1,5 m aukščio tujomis, kurios užtikrins kiemelių privatumą. Kiekvienoje terasoje bus įrengti patogūs sandėliukai lauko daiktams laikyti. Taip pat planuojama nutiesti asfaltuotą kelią iki vystomos gyvenvietės. Projekto teritorija bus apjuosta tvora, įvažiavimas į kotedžus – pro pakeliamą užkardą.

„Tai yra būstas, vertinantiems racionalumą ir kokybę – „24 terasose“ siūlome koncepcijos sinergiją tarp modernios architektūros bei racionalaus išplanavimo. Visi projekto kotedžai yra 63 kv.m, juose suprojektuota svetainė, du miegamieji, du sanitariniai mazgai, privati terasa ir kiemelis. Energinė klasė –A+. Namų fasadų apdailai naudojamas dekoratyvinis tinkas, o intarpuose tarp langų – natūrali deginta mediena, suteikianti pastatams tekstūros ir jaukumo. Taip pat – vitrininiai langai, suteikiantys namams šviesos ir erdvės pojūtį”, – sako bendrovės vykdomoji direktorė.

„Kurdami šį projektą rėmėmės savo patirtimi ir įgyvendintais projektais. Dėl to pasirinkome vilniečių palankiai vertinimą lokaciją bei apgalvojome šiuolaikiniam miesto gyventojui svarbius aspektus. Projekte kiekvieno kotedžo gyventojai galės įsigyti po dvi ar daugiau automobilių stovėjimo vietų, jos bus atviros arba po stoginėmis. Taip pat vis aktualesnės tampa vietos elektromobiliams, todėl ruošiame 6 elektromobilių stovėjimo vietas“, – sako J. Kveselaitė.

tarande homa 24 terasos vilnius butai
tarande homa 24 terasos vilnius butai
Komentarai
  • skaitytojas

    2021-06-23, 19:13  

    Puikus straipsnis ir nei vienos realios nuotraukos…