Top Baneris

Vairuotojai įspėjami apie Savanorių prospekte vykstančius vamzdyno keitimo darbus

2016 rugpjūčio 15 d.
Kauno savivaldybės nuotr.
Kauno savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Didžiausioje Kauno gatvėje – Savanorių prospekte – pradėtas keisti šilumos tiekimo vamzdynas. Kauno savivaldybė informavo, kad darbų metu bus ribojamas automobilių ir pėsčiųjų eismas. Planuojama, kad visi darbai bus baigti iki lapkričio 1 dienos.

„Uždaryta viena iš keturių eismo juostų bei šaligatvis atkarpoje nuo sankryžos su K. Petrausko gatve iki sankryžos su Aukštaičių gatve. Atsiprašome vairuotojų dėl neišvengiamų, bet laikinų nepatogumus“, – sakė Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Automobilių ir pėsčiųjų eismas apribotas dešiniąja (važiuojant nuo miesto centro) prospekto puse: uždaryta viena eismo juosta, apribota galimybė praeiti šaligatviu. Visi apribojimai pažymėti ženklais, o visa darbų teritorija aptverta. Savivaldybė giriasi besirūpinanti pėsčiųjų ir vairuotojų sveikata: juos nuo dulkių saugos ant tvorų uždėti specialūs tinkleliai.

Savivaldybė priminė ir apie planus dar šįmet kapitaliai atnaujinti Savanorių prospekto dangą. Tačiau dėl „Kauno energijos“ atliekamų darbų jie prasidės tik kitais metais.

Rekonstrukcijos metu bus atnaujinti 383 metrai 400 mm skersmens šilumos tiekimo magistralės, kurios vamzdynas paklotas prieš 47 metų, tad jį būtina pakeisti. Rekonstruojant šią magistralės atkarpąvietoje senų susidėvėjusių vamzdynų bus įrengti šiuolaikiški poliuretano izoliacija padengti vamzdynai.

Kauno savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video