Top Baneris

Už „Vilnius Tech“ pastatus sostinės centre ir vėl pasiūlė 13,6 mln. Eur

2022 liepos 25 d.
vilniaus gedimino
Pasidalykite straipsniu

Už Vilniaus Gedimino technikos universiteto (Vilnius Tech) pastatų kompleksą Vilniuje,  J. Basanavičiaus gatvėje, aukcione pasiūlyta pradinė kaina – 13,59 mln. eurų.

Universiteto Ūkio direkcijos vadovas Mindaugas Ignatavičius informavo, jog aukcione dalyvavo vienas dalyvis.

„Kol kas negaliu pasakyti, bent jau nežinau, ar jie nori būti viešinami“, – BNS Plius teigė universiteto atstovas.

Jo teigimu, komplekso pirkimo-pardavimo sutartį tikimasi pasirašyti per 60 dienų.

„Standartiškai iki 60 dienų (pasirašoma pirkimo-pardavimo sutartis – BNS), tai manau, kad panašiai ir bus, jeigu pasirašys, nes vieną kartą jau tas sandoris neįvyko dėl šio objekto, bet tikėkimės, kad šį kartą įvyks“, – tvirtino M. Ignatavičius

Aukcione buvo parduodamas 1,1 ha sklype esantis 7,58 tūkst. kv. metrų bendro ploto aštuonių pastatų kompleksas. Teritorijoje galima vystyti gyvenamosios ar kitos paskirties projektus.

Turtas šių metų sausį aukcione jau buvo parduotas už tokią pat kainą – 13,59 mln. eurų, tačiau neįvykus sandoriui su laimėjusia įmone „Ba 28“ jis buvo parduodamas pakartotinai. „Ba 28“ vadovas Karolis Aidulis kovo pabaigoje BNS Plius teigė, jog bendrovė nepasirašė sutarties dėl karo Ukrainoje sujaukto finansavimo.

Pakartotinai kompleksas buvo parduodamas nuo gegužės, gegužę ir birželį aukcionai neįvyko, nes turtu nesusidomėjo nė vienas pirkėjas.

Skelbta, jog universitetas vietoj parduodamų pastatų sostinės centre už 32 mln. eurų stato naujus korpusus Saulėtekyje.

Šiuo metu universiteto pastatai yra įvairiose, viena nuo kitos nutolusiose Vilniaus vietose: Elektronikos fakultetas įsikūręs Naugarduko ir Vytenio gatvių sankirtoje, Mechanikos fakultetas – J. Basanavičiaus gatvėje, o Transporto inžinerijos fakultetas išdėstytas Saulėtekyje,Naujamiestyje.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video