Top Baneris

Už idėjas Neringai – savivaldybės stipendija

2017 vasario 8 d.
Nidos meno kolonija. nidacolony.lt nuotr.
Nidos meno kolonija. nidacolony.lt nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Neringos savivaldybė kartu su Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonija jau septintąjį kartą Lietuvos menininkus kviečia teikti paraiškas meno stipendijos konkursui. Ši stipendija skirta vizualiųjų ir taikomųjų menų, dizaino, architektūros, dailės istorijos, teorijos ir kritikos profesionalams.

Stipendija skiriama konkurso būdu. Laimėtoją renka Neringos savivaldybės bei VDA Nidos meno kolonijos deleguotų narių komisija. Konkurso dalyvis turi pateikti su Neringos socialiniais, kultūriniais ir gamtiniais aspektais susijusį projekto pasiūlymą. Projektas turi būti įgyvendintas ir pristatytas mėnesio trukmės rezidencijos VDA Nidos meno kolonijoje metu. Stipendija mokama iš Neringos savivaldybės biudžeto asignavimų, skirtų Kultūros ir jaunimo veiklos programai.

Stipendijos dydis – 600 eurų. Stipendija skiriama rezidencijos ir projekto įgyvendinimo išlaidų padengimui. Rezidencijos laikotarpis – 2017 m. lapkritis (1 mėnuo). Svarbiausi atrankos kriterijai – pareiškėjo meninės praktikos kokybė, projekto originalumas ir kūrybiškumas bei įgyvendinimo galimybės.

Paraiškos stipendijai gauti priimamos iki šių metų kovo 15 dienos.

Daugiau informacijos: www.nidacolony.lt


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video