Top Baneris

Už 3,7 mln. eurų parduodami buvusios ligoninės pastatai Antakalnyje

2023 balandžio 27 d.
buvusios ligonines pastatai Antakalnyje
L. Balandžio/BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

BNS

Aukcione už pradinę 3,7 mln. eurų kainą parduodami buvusios tuberkuliozės ir infekcinės ligoninės pastatai ir žemės sklypas Antakalnyje, pranešė Turto bankas.

1,5 tūkst. kv. metrų ploto dviejų pastatų bei 0,66 hektaro žemės sklypo Žolyno gatvėje aukcionas numatytas birželio 19–20 dienomis. Tikimasi, kad strategiškai patraukli sostinės vieta sudomins pirkėjus. 

„Šis objektas patenka į intensyvaus užstatymo zoną, bet kartu yra labai žalioje miesto dalyje, šalia plyti Pavilnių regioninis parkas, o iš Žolyno gatvės galima patekti į Sapieginės pažintinį taką. Strategiškai patraukli vieta galėtų būti tinkama išskirtinio būsto projekto ar sveikatinimo bei gydymo objekto vystymui“, – pranešime teigė Turto banko Pardavimų departamento direktorė Guoda Gurauskaitė.

Aukcione gautas lėšas Planuojama skirti Vilniaus universiteto Santaros klinikų Vaikų ligoninei. 

Gegužės 29-ąją rengiamas ir 700 kv. metrų ploto patalpų su dalimi žemės sklypo šalia Katedros aikštės, Žygimanto Liauksmino gatvėje, aukcioną, o pradinė kaina viršija 1,4 mln. eurų. Į nekilnojamųjų kultūros vertybių sąrašą įtrauktame pastate esančias patalpas anksčiau naudojo Vilniaus teritorinė ligonių kasa. 

Birželį taip pat numatytas administracinio pastato Vilniaus Jeruzalės rajone, Rugių gatvėje aukcionas. Beveik 1,1 tūkst. kv.  metrų ploto pastato su 0,26 ha sklypu pradinė kaina – 0,9 mln. eurų.

Birželį taip pat planuojama aukcione parduoti dalį buvusio Vilniaus kolegijos studentų bendrabučio Naujojoje Vilnioje, greta turgaus. Šių patalpų pradinė kaina 2,69 mln. eurų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video