Top Baneris

Utenos Dauniškio parke planuojamas naujoves gali įvertinti gyventojai

2017 birželio 2 d.
Utenos r. savivaldybės vizual.
Utenos r. savivaldybės vizual.
Pasidalykite straipsniu

Utenos rajono savivaldybės administracija informuoja, kad yra parengti Dauniškio parko įrengimo papildymo projektiniai pasiūlymai. Juose numatoma vakariniame Dauniškio ežero krante pastatyti papildomus įrenginius – atvirą plaukimo baseiną kartu su žiūrovų tribūnomis, valčių bei vandens dviračių prieplauką, šalia jų – vasaros arbatinę-ledainę-cukrainę su dengta lauko terasa.

Baseinas numatytas iš kelių dalių: viena jų skirta mažiems vaikams, kita – paaugliams ir suaugusiems. Pastarojo zonoje planuojamas įrengti tramplinas, kuris projektuojamas 3 aukštų: 2,5–5 ir 7,5 m aukščio.

Netoli ledainės planuojama pastatyti dvi pavėsines, sujungtas į bendrą kompoziciją mediniais takais. Dar keturios pavėsinės projektuojamos atokiau. Toliau nuo baseinų zonos, šalia esamos lauko tinklinio aikštelės esančioje betoninėmis trinkelėmis grįstoje aikštelėje, planuojama pastatyti lauko stalo teniso stalą, stalus su suolais pasisėdėjimui. Taip pat planuojama vaikų žaidimo aikštelė (kitoje tako pusėje, nei esama), kurioje numatoma įrengti naujus įrenginius vaikams. Įrenginiais galės naudotis ir vaikai su negalia.

Utenos r. savivaldybės vizual.

Įgyvendinant projektinius pasiūlymus yra numatyta rekonstruoti medinius takus aplink ežerą, remontuoti žvyro dangos takus, juos išgrindžiant betoninėmis trinkelėmis.

Utenos miesto ir rajono gyventojai kviečiami pareikšti savo nuomonę apie planuojamas naujoves vakarinėje Dauniškio ežero pakrantėje. Pasiūlymų, pastabų, nuomonių laukiama tel. 8 389 61620, 8 389 48341, 8 389 64030, faksu 8 389 61615, el. paštu info@utena.lt, evaldas.rimas@utena.lt, lolita.kaminskiene@utena.lt.

Dauniškio parko įrengimo papildymo projektiniai pasiūlymai.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video