Top Baneris

Uostamiestyje planuojamas naujas paslaugų ir prekybos centras

2023 gruodžio 18 d.
Klaipeda Outlet More
Pasidalykite straipsniu

Pajūrio mažmeninės prekybos rinkos laukia naujiena – Klaipėdos mieste bus statomas 24 tūkst. kv. m. ploto išparduotuvių koncepcijos prekybos, pramogų ir laisvalaikio centras „Klaipėda Outlet & More“. Jis įsikurs judriame Taikos prospekte, šalia Klaipėdos miesto poliklinikos ir „Naujojo turgaus“ prekyvietės. Miesto gyventojams bei svečiams planuojama pasiūlyti įvairiausių paslaugų bei pramogų, o požeminėje automobilių aikštelėje bus įrengta 550 stovėjimo vietų. „Klaipėda Outlet & More“ duris atverti turėtų 2026 metų trečiąjį ketvirtį.

„Idėja Klaipėdoje atidaryti naują paslaugų ir prekybos centrą kilo maždaug prieš 3 metus. Jau kurį laiką jautėme poreikį rinkoje – paslaugų bei pramogų traukos taško alternatyvos aktualios ir miestiečiams, ir verslo atstovams. Į uostamiestyje įsikūrusius prekybos centrus atvyksta ne vien klaipėdiečiai, tačiau ir pajūrio regiono gyventojai, tad potencialas plėsti prekybos sektorių čia išties nemažas“, – pasakoja projektą vystančios bendrovės „Masterkeybaltics“ direktorius Mindaugas Treigis.

„Klaipėda Outlet & More“ bus statomas tankiai apgyvendintoje miesto zonoje, pusiaukelėje tarp prekybos centrų „Molas“ ir „Akropolis“, rašoma pranešime spaudai. Naujas pastatas iškils adresu Taikos pr. 78, vietoje buvusių buities rūmų. Pirmas jo aukštas bus skirtas prekybai – čia įsikurs beveik 20 parduotuvių, vaistinė, veiks kavinių ir restoranų zona, o antrajame aukšte planuojama įrengti sporto klubą, vaikų laisvalaikio erdvę su batutų parku, taip pat medicinos paslaugas teikiančią kliniką bei kino teatrą.

„Šiuo metu aktyviai dirbame su techniniu pastato projektu ir tikimės kitais metais gauti statybų leidimą“, – teigia M. Treigis.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video