Top Baneris

Uostamiestyje atveriamos dvi senamiesčio gatvės

2023 gegužės 28 d.
Pasidalykite straipsniu

Pokyčiai Klaipėdos senamiesčio gatvėse – statybinės tvoros nuimamos ir atveriamos Teatro bei Didžiojo Vandens gatvės. Vykdant darbus taip pat sutvarkyta ir ties Didžiojo Vandens bei Tiltų gatvės sankirta esanti aikštelė automobiliams, skelbia savivaldybė pranešime žiniasklaidai.

Atverti senamiesčio gatves – vienas svarbiausių tikslų pasitinkant vasarą, todėl su rangovais sutarta, kad darbai būtų baigti kaip įmanoma greičiau. Tai aktualu ir verslui, ir gyventojams, taip pat siekiama atverti reprezentacinę miesto dalį aktyviam turizmo sezonui.

Teatro ir Didžiojo Vandens gatves rekonstravo UAB „VVARFF“. Teatro gatvės rekonstrukcijos vertė – 575 tūkst. Eur, Didžiojo Vandens – 622 tūkst. Eur.

Daržų gatvė, įskaitant sankryžą su Sukilėlių gatve, taip pat tikimasi, bus sutvarkyta ir atverta iki birželio 1-osios.

Senamiesčio gatvės atnaujinamos taikant darnaus judumo principus – atsisakoma stačių bortelių, perklojamas išsiklaipęs grindinys, įrengiamas apšvietimas, sutvarkoma lietaus nuotekų sistema, gatvės tampa estetiškai patrauklesnės ir gerokai patogesnės. Pagal šiuos principus jau yra sutvarkytos Sukilėlių bei Vežėjų gatvės.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video