Top Baneris

„Ukmergės keliai“ už 8,4 mln. eurų remontuoja „Via Baltica“ ruožą Pasvalyje

2023 rugpjūčio 2 d.
20230320916A0136
Asociatyvinė E. Ovčarenko/BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vienai didžiausių šalyje statybos ir nekilnojamojo turto plėtros grupių „Panevėžio keliai“ priklausanti bendrovė „Ukmergės keliai“ už 8,4 mln. eurų remontuoja 9 kilometrų „Via Baltica“ kelio Panevėžys–Pasvalys–Ryga ruožą Pasvalyje.

Lietuvos automobilių kelių direkcija su įmone birželį pasirašė sutartį, kuria „Ukmergės keliai“ įsipareigojo sutvarkyti ruožą nuo 38,8 iki 47,8 kilometro. Paskutinį kartą jis buvo tvarkytas prieš šešerius metus – 2017-aisais.

„Rangovas darbus planuoja užbaigti iki kitų metų vasario pradžios“, – BNS teigė Direkcijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadovė Aušra Ramoškaitė

Anot jos, šis ruožas buvo itin prastos būklės, todėl rekonstruotinų ir remontuotinų magistralinių kelių ruožų prioritetinėje eilėje buvo pirmas. 

„Dangos būklės indeksas yra 4,79, o dangos būklės indeksas matuojamas nuo 1 iki 5. Penki yra prasčiausias vertinimas“, – sakė ji. 

„Via Baltica“ ilgis Lietuvos teritorijoje – 269 km, driekiasi keliais ar jų atkarpomis: Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, Vilnius–Kaunas–Klaipėda, Panevėžys–Aristava–Sitkūnai, Panevėžio aplinkkelis ir Panevėžys–Pasvalys–Ryga. Ji yra viena iš intensyviausių atkarpų Lietuvoje, kurioje yra didelis vietinio ir tarptautinio krovininio eismo intensyvumas.

BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video