Top Baneris

Tvarūs grindinio ir aplinkotvarkos sprendimai

2022 balandžio 26 d.
Tvarus betoninis grindinys
Klaipėdoje Vaidilos aikštės rekonstrukcijai pasiūlytas išskirtinis produktas „Grande“
Pasidalykite straipsniu

Tvarūs gaminiai aplinkoje – estetiškos ir sveikos aplinkos garantas. Daugiau nei du dešimtmečius rinkoje veikianti grindinio sprendimų įmonė „Betono mozaika“ aplinkai įrengti siūlo įvairiausių gaminių asortimentą.

Gaminių tvarumas prasideda gamyboje

Gaminių tvarumas užtikrinamas jau gamyboje – didžioji medžiagų dalis yra vietinės kilmės, išgaunama mažu atstumu nuo gamybos vietų. Tai itin svarus rodiklis siekiant maksimaliai mažinti išskiriamą CO2 gamybos metu.

Produkcijai transportuoti įmonė siūlo bepadėklius gaminius, taip atsisakydama perteklinės medienos naudojimo. Bendrovė jau daugelį metų gaminius pakuoja naudodama PET juostas, užtikrinančias funkcionalią ir neperteklinę pakuotę.

„Tvarumas turi būti visuomet suprantamas kaip veiksmų visuma, to siekiame pradėdami nuo gamybos, siūlydami minimalią, bet saugią pakuotę, bepadėklį gaminių pristatymą. Mūsų gamyklų yra visoje Lietuvoje, tad gaminių pristatymo atstumai taip pat racionalūs – juos gaminame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose, taip pat dviejose gamyklose Latvijoje, tad produktų pristatymo atstumai nėra dideli“, – sako UAB „Betono mozaika“ generalinis direktorius Romas Venckus.

MART5219

„Tvarumas turi būti visuomet suprantamas kaip veiksmų visuma, to siekiame pradėdami nuo gamybos, siūlydami minimalią, bet saugią pakuotę, bepadėklį gaminių pristatymą“, – sako UAB „Betono mozaika“ generalinis direktorius Romas Venckus.

Produktai kuriami bendradarbiaujant

Įmonė siekia glaudaus bendradarbiavimo su architektais, aplinkotvarkos specialistais, bendradarbiaujant aptariami rinkos poreikiai, kuriami nauji produktai, tekstūros ir sprendimai.

„Rinkai pristatyti drenuojamieji gaminiai gimė bendradarbiaujant su architektų komanda „DO Architects“. Gavę užduotį pasiūlėme sprendimus ir taip gimė rinkoje išskirtiniai, drenuojamieji ir tinkami lengvojo transporto apkrovoms gaminiai – „Eco Line“ ir „Eco Domino“. Šie produktai, įrengiami užsėjant žole, taps funkcionalia erdve, dėl paviršius žolės neįkais, gaminiai, nepriklausomai nuo pasirinkto įrengimo būdo – ar su žole, ar su skalda, puikiai drenuos kritulius tiesiai į dirvą. Šie produktai iškart tapo labai paklausūs ir viešosiose ir privačiose erdvėse, vienas įspūdingiausių projektų, panaudojusių produktą „Eco Line“, yra „Salos“ Svencelėje“, – sako R. Venckus.

Eco Line Juodkrante 3 sav po 3

Tai ne vienintelis bendradarbiavimo pavyzdys – Klaipėdoje Vaidilos aikštės rekonstrukcijai pasiūlytas išskirtinis produktas „Grande“. Dirbant kartu su architektais, kuriami nauji produktai bei spalvos ir Latvijoje – bendradarbiaujant su architekte Helēne Gūtmane bei komanda sukurta speciali daugiaspalvė faktūra poeto Aleksandro Čako gatvės rekonstrukcijai. Rekonstruojant kultūros namus Siguldoje kartu su architektu sukurti Gaujos upės skardžių sluoksnių spalvas atkartojantys natūralaus akmens gaminiai.

0RK3000
Daugiaspalvė faktūra poeto Aleksandro Čako gatvės rekonstrukcijai

„Bendradarbiaujant atsiradę produktai ir toliau išlieka paklausūs. Tiek „Eco“ gaminiai, tiek ir naujos daugiaspalvės faktūros plačiai naudojamos viešuose ir privačiuose projektuose, gaminys „Grande“ pasirenkamas viešosioms erdvėms, sėkmingai naudojamas atnaujinant, formuojant dangas visoje Lietuvoje“, – pažymi R. Venckus.

Paklausūs gaminiai

2022 m. pradžioje įmonė išskyrė paklausiausius gaminius, tarp kurių, be jau anksčiau minėtų, taip pat patenka išskirtinio rievėto paviršiaus gaminys „Nida“, itin lanksčiai naudojamas smulkus gaminys „Kuba 8B“ ir vienas iš linijos „Plaza“ gaminių „Plaza 6×2“. Klientų pamėgti gaminiai pasirenkami padengti „Granit“ daugiaspalve, natūralaus akmens faktūra (pavyzdžiui, „Quartz“ ir „Lava“), sendinti ar padengti impregnuojamuoju sluoksniu (TCP), leidžiančiu pašalinti teršalus jiems nepradėjus įsigerti į paviršių.

„Tikime, kad ir šiemet šie gaminiai taip pat liks tarp paklausiausių. Pastarųjų metų tendencijos rodo, kad klientai pradeda ypatingą dėmesį skirti išskirtinumui, atsisako itin ryškių dangų, renkasi natūraliai atrodančias „Granit“, „Orange Granit“, „Moon anthracite“, „Umbra“ daugiaspalves faktūras, itin mėgstama natūralaus akmens tekstūra, kuri ne tik atrodo estetiškai, bet ir pasižymi ilgaamžiškumu, lengva priežiūra, yra ne tokia slidi nei įprastos dangos“, – sako R. Venckus.

Natūralaus akmens faktūros gaminiai naudojami formuojant aikščių, takų ir privačių zonų dangas. Rekomenduojama įrengiant įmonės gaminamas pakopas jas taip pat rinktis natūralaus akmens faktūros paviršiaus, taip sumažinant paviršiaus slidumą ir didinant eksploatacijos saugumą.

Įmonės siūlomas platus įvairiausių gaminių asortimentas taip pat apima ir mažosios architektūros produktus: latakus, stulpelius, vazonus, laiptų pakopas, vejos ir gatvės bortelius, naudojamus įvažiavimo, dviračių takų ar žolės priežiūros robotų prižiūrimų vejų įrengimui. Nuo 2018 m. įmonė taip pat yra atstovė „GmbH Romex“ produktų: siūlių užpildų, inkarų, remontinių mišinių ir dangų sistemų, naudojamų įrengiant, rekonstruojant gatves, alėjas, transporto žiedus, taip pat privačiose erdvėse.

Betono mozaika logo pagrindine 01

 

handshake PARTNERIO TURINYS

pastatas

Svarbiausios architektūros, interjero ir paveldo naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="8"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video