Top Baneris

Tvari ir ilgaamžė „Cedral“ alternatyva mediniams fasadams

2024 gegužės 31 d.
OB24570 HDR scaled
Pasidalykite straipsniu

Medis buvo populiari ir viena pagrindinių statybos medžiagų dar iki ekologiškumo ir tvarumo bangos. Medis nuo senovės vertintas dėl savo prieinamumo, natūralumo ir estetikos, o jo grožis ir organiškumas neginčijamas. Tačiau negalima pamiršti ir tenkančių nemažų įsipareigojimų pasirinkus fasadą iš natūralių medžiagų. Visgi atsiradus naujoms technologijoms galima namo fasadą papuošti gaminiais, pakeičiančiais medį. Fasadų dailylentės iš „Cedral“ kuria tokį patį efektą kaip mediena, bet nevaržo sudėtinga priežiūra, nereikia dažnai atnaujinti.

Medienos išvaizda be medžio trūkumų

„Cedral Lap“ ir „Cedral Click“ – dviejų tipų medieną imituojančios fasadų dailylentės, kurios pasižymi ilgaamžiškumu ir tvirtumu. Reikia tik minimalios dailylenčių priežiūros – kartkartėmis nuplauti, po 10 ar daugiau metų galima perdažyti. Pasirinkę dailylentes iš plataus asortimento galėsite jas išsyk montuoti. Padaryti tai nesudėtinga: dailylentės turi gamyklinį pakeitimą, o montuoti pakaks paprastų įrankių, taip pat nereikia išankstinio gręžimo.

„Cedral“ gaminamos fasadų dailylentės lenkia natūralų medį savo savybėmis. Jūs galite pasirinkti estetišką ir greičiau ilguoju laikotarpiu atsiperkantį sprendimą, kuris užtikrina ilgaamžį rezultatą. „Cedral“ išorinių sienų dailylentės atsparios: jos nepūva, yra stabilių matmenų, nesiraito, priešingai nei medis.

Iš ko pagamintos „Cedral“ fasadų dailylentės?

Ypatingą dailylenčių atsparumą gamtos sąlygoms, puvimui, ugniai ir kenkėjams gamintojas geba išgauti dėl sudėties. Fibrocementinės dailylentės pagamintos iš natūralių medžiagų: cemento, smėlio, celiuliozės pluošto ir kitų priemaišų. Sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, kurios galėtų pakenkti jūsų gerovei, sveikatai ar gamtai. Produktas ištestuotas ir įrodęs savo vertę, todėl „Cedral“ fibrocementinėms dailylentėms teikiama 10 metų spalvos garantija, o gaminių eksploatavimo laikas – iki 50 metų. Medžiaga yra atspari atmosferos poveikiui, tad anksčiau keisti jų neprireiks, jei sumontuotos laikantis montavimo technologijos.

Kuo skiriasi „Cedral Lap“ nuo „Cedral Click“? 

„Cedral Lap“ ir „Cedral Click“ dailylentes montuoti galima įvairiai, bet jei siekiama sukurti klasikinį medinio fasado vaizdą, įprastai renkamasi montuoti horizontaliai. „Cedral Lap“ galima montuoti su užleidimu, kad fasadas būtų minimalistinis, o su „Cedral Click“ dailylentėmis sukuriamas tolygus fasado vaizdas, kuris padalytas į griovelius.

Asortimente nesunkiai atrasite jums patraukliausią fasado atspalvį. Gyvenantiems užmiestyje arba prie miško ir siekiantiems išlaikyti organišką įspūdį, rekomenduojama orientuotis į rudus, pilkus atspalvius. Norintys gaivesnio sprendimo, atras gelsvus, balkšvus ar net melsvus dailylenčių atspalvius. Tiksliai nežinote, kas tiktų jums? Išmėginkite „Cedral Visualiser“ papildytosios realybės programėlę vizualizuoti savo projektą („iOS“ vartotojams, „Android“ vartotojams). 

Vertinantiems tiesioginę patirtį gamintojo atstovai pasiūlys užsisakyti spalvų pavyzdžius.

„Cedral Lap“ ir „Cedral Click“ dailylentės gaminamos iš gamtoje randamų medžiagų, todėl yra tvarus ir patrauklus pasirinkimas tausojantiems gamtą. Tobulėjant gamybos procesams įmanoma suderinti natūralumą ir ilgą tarnavimo laiką. 

Namų Vesterhame, JK, renovacija

Straipsnis paskelbtas el. žurnale „Statyba ir architektūra“ | 2024 PAVASARIS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video