Top Baneris

Turniškėse – prabangių apartamentų kvartalas

2016 balandžio 25 d.
turniskiu dominija 3
Pasidalykite straipsniu

Pušyno apsuptoje teritorijoje kairiajame Neries krante, prestižiniame Turniškių rajone, įpusėjo prabangių apartamentų kvartalo „Turniškių dominija“ statybos, į kurio vystymą UAB „Paupio valda“ iš viso investuos 7 mln. eurų. Trijuose mažaaukščiuose A klasės energinio naudingumo namuose gyventojai galės įsikurti jau kitąmet.

Pasak projekto plėtotojų, bus siekiama išsklaidyti Turniškių kaip uždaro kvartalo įvaizdį. O šiuolaikiškus apartamentus su moderniais technologiniais sprendimais teritorijoje, kurioje leidžiama vystyti labai ribotą kiekį NT projektų, vystomas projektas nuo pat statybų pradžios sulaukė didelio susidomėjimo. Anot K. Matulevičiaus, dėl išskirtinės aplinkos projektas reikalavo ir moderniausių bei aplinkai draugiškų infrastruktūros sprendimų. „Turniškių dominijos“ apartamentuose bus įrengtas geoterminis šildymas ir pasyvus vėsinimas, rekuperacinė vėdinimo sistema, saulės kolektorių sistema ant namų stogo, generuojanti energiją vandens šildymui.

„Pirkėjams siūlome jaukius, didesnio ploto ir prabangius apartamentus su erdviomis terasomis ir balkonais. Kiekvienas naujakurys turės galimybę pasirinkti alternatyvų būsto išplanavimo variantą. A energinio naudingumo klasės namai užtikrins, kad būtų naudojama labai mažai energijos, tačiau namuose šilumos tikrai netrūktų. Kadangi tai ne pirmas, o greičiau antras ar trečias būstas, žmonėms suteikiame galimybę pasirinkti kokybišką ilgalaikę gyvenimo investiciją“, – tikina projekto atstovas.

„Turniškių dominijos“ gyventojų patogumui bus įrengta požeminė ir antžeminė automobilių stovėjimo aikštelės, apšviesta aplinka, o mažieji apartamentų gyventojai turės žaidimų aikštelę.

Atsižvelgiant į augantį elektromobilių populiarumą pasaulyje bei didėjančią jų paklausą Lietuvoje, požeminėje „Turniškių dominijos“ automobilių laikymo aikštelėje bus galimybė įsiirengti elektromobilių įkrovimo stoteles.

Planuojama, kad 29 prabangių apartamentų statybos bus užbaigtos jau 2017 metų antrąjį ketvirtį.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video