Top Baneris

Trys mėnesiai – pasiūlyti vertus apdovanojimų už urbanistikos ir architektūros darbus

2016 gegužės 16 d.
<b>Nuotraukoje – verslo biurų kompleksas „Baltic Hearts“, pernai gavęs AM apdovanojimą negyvenamojo pastato kategorijoje (autoriai – architektai Audrius Ambrasas, Donatas Malinauskas, Mindaugas Reklaitis, Rasa Ambrasienė, Jonas Motiejūnas, Vika Pranaitytė („Ambraso architektų biuras“).</b><br>architektusajunga.lt nuotr.
Nuotraukoje – verslo biurų kompleksas „Baltic Hearts“, pernai gavęs AM apdovanojimą negyvenamojo pastato kategorijoje (autoriai – architektai Audrius Ambrasas, Donatas Malinauskas, Mindaugas Reklaitis, Rasa Ambrasienė, Jonas Motiejūnas, Vika Pranaitytė („Ambraso architektų biuras“).
architektusajunga.lt nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Aplinkos ministerija kviečia siūlyti pretendentus trims 2016 metų apdovanojimams už kūrybinius laimėjimus urbanistikos ir architektūros srityse.

Šie apdovanojimai bus įteikti Lietuvos architektams – projektų autoriams ar bendraautorių grupei – už geriausius 2015 metais realizuotus architektūros kūrinius urbanistikos ir architektūros srityse. Jie bus skiriami pagal tris kategorijas: negyvenamieji pastatai ir statiniai, gyvenamieji pastatai, inovatyvūs pastatai.

Pretendentus gali siūlyti, kaip numato Aplinkos ministerijos apdovanojimo už kūrybinius laimėjimus urbanistikos ir architektūros srityse skyrimo taisyklės, Aplinkos ministerija, savivaldybių vyriausieji architektai, Lietuvos architektų sąjunga, Lietuvos architektų rūmai, taip pat fiziniai ir juridiniai asmenys. Siūlyti galima tiek projektų autorius, tiek bendraautorių grupes.

Paraiškas apie pretendentus reikia pateikti iki šių metų rugpjūčio 22 dienos Aplinkos ministerijos Teritorijų planavimo, urbanistikos ir architektūros departamentui (A. Jakšto g. 4, LT-01105 Vilnius).

Kartu turi būti pridėta trumpa architektūros kūrinio autoriaus ar bendraautorių biografija, kūrybinės veiklos įvertinimų ir realizuoto architektūros kūrinio, už kurį siūloma skirti apdovanojimą, aprašymas ir iliustracinė medžiaga. Šią medžiagą, kaip ir trumpą kūrinio aprašymą, reikia pateikti skaitmeninėje laikmenoje 1 m x 0,7 m dydžio planšetuose (ne daugiau kaip 2 vienetus) komponuojant vertikaliai.

Paraiškas svarstys aplinkos ministro sudaryta vertinimo komisija.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video