Top Baneris

Tobulesnė skardinių čerpių alternatyva – naujoji stogo dangos su uolienų skalda technologija

2023 birželio 26 d.
„BTR System“ nuotr.
„BTR System“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Daugelį metų populiariausia stogo danga buvo klasikinės skardinės arba keraminės čerpės. Dabar galima rinktis gaminį, kuriame dera geriausios čerpių ir skardos savybės: lengvas, sparčiai tvirtinamas, slopinančias triukšmą, izoliuojančias ir pasižyminčias nepaprastu patvarumu. Rinkai pristatyta naujoji technologija – stogo danga su uolienų skalda ir antikorozinio plieno šerdimi.

Keraminės, skardinės čerpės ir visos kitos stogo dangos turi savo trūkumų ir pranašumų. Kartais pasirinkimas yra ribotas, pavyzdžiui, planuojant keisti esamo stogo dangą, gali paaiškėti, kad santvara ar kiti konstrukcijos elementai per silpni išlaikyti sunkias keramines čerpes. Būtent dangos svoris yra pagrindinis dalykas, į kurį privalo atsižvelgti rangovai svarstydami, kas geriau: tradicinės ar skardinės čerpės. Stogo danga su uolienų skalda yra ir lengva, ir paprastai tvirtinama. Ji ne tik atrodo estetiškai patraukliai, bet ir yra funkcionali – kelių sluoksnių modulio su uolienų skalda struktūra saugo nuo aplinkos veiksnių. Be to, danga su pabarstų sluoksniu puikiai slopina lietaus ir krušos garsą, taip pat izoliuoja šilumą ir užtikrina patogumą gyventojams. 

Stogo dangų „BTR System“ su uolienų skalda

„BTR System“ prekės ženklo dangos kuriamos plieninės skardos, kurią tiekia „Blachotrapez“ grupė, pagrindu. Plienas – iš viso aštuonių sluoksnių, saugančių stogo plokštes nuo aplinkos veiksnių (sniego, lietaus, aukštos temperatūros ir saulės spinduliuotės), modulio šerdis. Pati šerdis apsaugota dvipuse aliucinko danga, o išorinį natūralių uolienų skaldos sluoksnį saugo papildoma akrilo danga. Pritaikius kelis pažangius sprendinius, daliai „BTR Systems“ siūlomų produktų – „Thunder“ ir „Blizzard“ serijų dangoms – suteiktas „TUV NORD“ sertifikatas, visi produktai turi net 60 metų garantiją.

Uolienų skaldos panaudojimas – ne atsitiktinumas. Pirmiausia stogo dangos paviršius tampa atsparus įbrėžimams ir pažaidoms, todėl gabenimas ir tvirtinamas paprastesnis ir saugesnis. Taip pat ši danga atspari visoms mūsų geografinėje platumoje galimoms aplinkos sąlygoms, sudaro sandarų apsauginį barjerą, kuris saugo ir namą, ir jo gyventojus. Verta pabrėžti šių dangų ypatybę slopinti garsus – vidaus erdvių komfortas tampa geresnis, esant smarkiam lietui ar krušai. Svarbus ir poveikis mažinant po stogu įrengtų patalpų kaitimą, nes pati danga sugeria gana nedaug saulės energijos. Kiti šios technologijos pranašumai šie: galima dengti labai įvairaus nuolydžio stogus, kadangi minėtieji moduliai nedaug sveria, yra visiškai atsparūs korozijai dėl aliucinko dangos ir visiškai nedegūs, o tai sustiprina pastato saugą.

Norint išlaikyti produkto estetinį vaizdą ir derinti jį prie aplinkos, būtina atkreipti dėmesį į spalvą. Gamintojas jas pasirinko neįprastas: juodą, klasikinę pilką, rudos, raudonos ir žalios atspalvius. Siūlomos penkios skirtingos „BTR System“ stogo dangų su uolienų skalda rūšys: kiekviena jų siūlo savitą stilių ir spalvų paletę. Visas rūšis sieja elegantiškas minimalizmas, kai kurios primena klasikinius europinius raštus, o kitos atspindi šiuolaikinį dizainą.

„BTR System“ siūlomos plieninės skardos stogo dangos su uolienų skalda yra puiki klasikinių skardinių ir tradicinių čerpių alternatyva. Atsižvelgus į parametrus, matoma, kad „BTR System“ dangos pasižymi ne tik privalumais, kuriuos lemia šio pažangaus lenkų gamintojo ištobulinta technologija. „BTS System“ prekės ženklas yra „Blachotrapez“ grupės – daugiau kaip 50 metų patirties turinčio stogo dangų gamintojo – nuosavybė.

PARTNERIO TURINYS

Screenshot 2023 06 26 at 11.04.07

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video