Top Baneris

„Thermofloc“ – perdangai ir stogui šiltinti

2014 balandžio 13 d.
Pasidalykite straipsniu

Šiluma kyla į viršų, todėl, norint išvengti šilumos nuostolių, kokybiškai apšiltinti stogą ar viršutinę perdangą – itin svarbu. Dažniausiai nekokybiškai apšiltintą pastatą kamuojančios problemos – šalčio tilteliai, turintys įtakos atitvarų rasojimui ar pelėsio atsiradimui. Be to, taisyti broką kainuoja gerokai daugiau nei kokybiškai apšiltinti: neretai tenka ardyti apdailą, taisyti ar keisti konstruktyvą.

Kaip tyčia stogo šiltinimas – nemaloniausias. Kam gi patinka į veidą byrančios akmens ar stiklo vatos dulkės šiltinant stogą? Arba – šimtus kvadratinių metrų ropomis, kruopščiai perdengiant šiltinti perdangą? Specialistai žino – dėl šiltinimo sluoksnio sujungimų ir sudūrimų nukenčia šiltinimo kokybė. Tad pagrindinėms šiltinamoms pastato vietoms – stogui, perdangoms, sienoms ir luboms – naudojama šiltinimo medžiaga turėtų būti ypač kokybiška. O norint išvengti klaidų, tokių kaip prakiurdyta izoliacinė plėvelė, sutaupytos smeigės, netinkamai apskaičiuotas šiltinimo medžiagos sluoksnis ir t. t. – šiuos darbus geriausia patikėti specialistams.

Pirmiausia vokiečių ir austrų, o dabar jau ir daugelio Europos šalių statybų praktika patvirtino, kad racionalus, paprastas, kokybiškas sprendimas – perdangą ir stogą, pro kuriuos išeina didžioji dalis šilumos, šiltinti celiuliozės vata „Thermofloc“. Ši šiltinimo medžiaga gaminama tik Austrijoje, ji yra vienalytė, besiūlė, ekologiška ir pagaminta iš celiuliozės.

Celiuliozės vatos „Thermofloc“ privalumai

• Svarbiausias laimėjimas – besiūlis, vienalytis sluoksnis visu storiu ir visu šiltinimo plotu. Be jokių ritininės vatos sujungimų, sudūrimų ir neteisingų pjaustymų, pro kuriuos išeina didžioji dalis šilumos ir dėl kurių atsiranda šalčio tiltų. Šis celiuliozės vatos privalumas ypač aktualus statant šiltus, energiškai efektyvius pastatus, kuriems reikalinga didesnė šilumos varža.

• CE ženklu sertifikuota celiuliozės vata yra ilgaamžė – jos tarnavimo laikas naudojant pagal paskirtį – 60 metų. Celiuliozės vata kvėpuoja, lengvai priima ir išgarina drėgmę iš konstrukcijų, tokiu būdu saugodama jas nuo perteklinės drėgmės ir su tuo susijusių bėdų. Be to, ji turi 2,5 karto didesnę šilumos kaupimo talpą nei mineralinė, t. y. maždaug tris kartus lėčiau perkaista saulėje ir geriau saugo patalpas nuo karščio vasarą, sukurdama papildomą komfortą ir taupydama vėsinimo sąnaudas.

• Celiuliozės vatai „Thermofloc“ išduotas aukščiausią ekologijos ir kokybės lygį patvirtinantis „Nature Plus“ sertifikatas. Tokiu įvertinimu daugiau negali pasigirti nė viena Lietuvoje parduodama akmens, stiklo ir celiuliozės vata, juolab – poliuretano putos.

• Naudojant celiuliozės vatą „Thermofloc“ šiltinimo darbai vykdomi kokybiškai ir sparčiai: per dieną viena sertifikuota „Thermofloc“ šiltintojų komanda, naudodama aplikacinį aparatą, gali apšiltinti apie 50 kubinių metrų stogo ir net 60–70 kubinių metrų perdangos. Šiltinimo darbams suteikiama 5 metų garantija. Naudojant kokybišką aparatą, kuriuo reguliuojamas medžiagos tankis, galima tiksliai nustatyti, kur ir kiek vatos reikia aplikuoti.

• Puikus kokybės ir kainos santykis: perdangos šiltinimas, įskaitant šiltinimo medžiagas, kainuoja apie 120–130 litų už kubinį metrą. Kaina ir kokybė suderinamos, tad verta susimąstyti: ar šiltinti patiems, ar perleisti šį darbą efektyviai dirbančiai komandai, turinčiai filialų visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

www.geravata.lt


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video