Top Baneris

„Teltonika“ įsikūrė naujame centriniame biure Vilniuje

2024 birželio 5 d.
Teltonika HQ 1
„Teltonikos“ nuotraukos
Pasidalykite straipsniu

„Teltonikos“ įmonių grupės centrinis biuras įsikūrė naujame administraciniame pastate Vilniuje, Saltoniškių g. 14. Užbaigus kiek daugiau nei 2 metus trukusius statybos ir įrengimo darbus, į erdvę dirbti persikėlė keli šimtai „Teltonikos“ darbuotojų. 

„Įsikūrėme naujame biure, kuris dabar yra tarsi „Teltonikos“ širdis – tai mūsų centras, kuriame po vienu stogu subūrėme įmonių grupės darbuotojus ir iš čia koordinuosime regioninių padalinių veiklą visame pasaulyje. Sutelkdami padalinių valdymą vienoje vietoje dirbsime efektyviau, o mūsų darbuotojai moderniame pastate turės pačias geriausias darbo sąlygas, šiuolaikišką, komfortišką ir estetišką darbo aplinką“, – teigia bendrovės „Teltonika IoT Group“ prezidentas Arvydas Paukštys. 

Pagrindinis „Teltonikos“ biuras yra 5 aukštų, dar 2 aukštai skirti požeminėms automobilių stovėjimo aikštelėms. Bendras pastato plotas siekia beveik 18 000 kv. metrų. Modernų pastatą projektavo bendrovės „Architektūros linija“ architektų komanda: Gintaras Čaikauskas, Miroslaw Szejnicki, Virginija Venckūnienė, Faustas Lasys, Simonas Čaikauskas. 

Architektų vizijose didžiausias dėmesys skirtas pastato vizualiam ryšiui su Vilniaus miesto centru. Tai pabrėžia priekinis pastato fasado rėmas, atveriantis vaizdus į istorinio senamiesčio pusę. Be to, pastate įrengtas beveik 400 kv. metrų ploto stiklinis stogas, kuris suteikia daug natūralios dienos šviesos pastatui ir jo darbuotojams, rašoma pranešime spaudai. 

Naujajame administraciniame pastate gali dirbti kiek daugiau nei 400 darbuotojų. Jis pritaikytas įvairiems darbo poreikiams. Čia įrengti tiek individualūs kabinetai, tiek ir komandiniam darbui pritaikytos erdvės, 24 susitikimų kambariai. Pasirūpinta patogumu ne tik darbui – kiekviename aukšte įrengtos erdvios virtuvėlės, poilsio zonos, o viršutiniame aukšte šiltomis dienomis džiugins atvira terasa, iš kurios atsiveria puiki panorama į centrinę Vilniaus dalį. 

Biuro darbuotojai galės naudotis elektromobilių įkrovimo stotelėmis, o norintiems į darbą atvykti dviračiais ar paspirtukais įrengta atskira dviračių transporto priemonių saugykla, šalia kurios pasirūpinta ir dušais. 

Pirmame aukšte jau veikia ir naujas restoranas, kuriam vadovauja ir meniu ruošia žinomas virtuvės šefas Algirdas Matačiūnas. Beveik 100 sėdimų vietų turinčiame restorane siūlomi dienos pietūs – kol kas tik „Teltonikos“ darbuotojams, bet ateityje bus kviečiami pavalgyti ir visi norintys. 

Pirmo aukšto puošmena tapo centrinėje dalyje suprojektuotas augalais apstatytas vidinis kiemas – atrijus. Viršutiniuose aukštuose darbo patalpos taip pat buvo grupuojamos aplink šį akcentą, kiekviename aukšte sukurtos poilsio erdvės, pastate akis džiugina daugybė įvairių augalų. Pirmame aukšte taip pat veikia renginiams skirta 150 vietų konferencijų salė su modernia vaizdo ir garso technika. 

Administracinis pastatas suprojektuotas ir pastatytas pagal tarptautinį tvariųjų pastatų standartą BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method). Statinys yra tvarus ir draugiškas aplinkai, atitinkantis A+ energinę klasę. Čia įdiegti išmanaus biuro sprendimai, įrengtos modernios ir energiją taupančios inžinerinės sistemos, o vėdinimas, šildymas ir apšvietimas reguliuojami automatizuotai.

Investicijos į „Teltonikos“ administracinį pastatą siekia daugiau nei 30 mln. Eur, jį statė „Teltonikos“ įmonių grupei priklausanti bendrovė „Power Group Property S14“. 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video