Top Baneris

Tauragiškiai turės naują baseiną

2016 lapkričio 15 d.
Pasidalykite straipsniu

Tauragės rajono valdžia pritarė sprendimui statyti naująjį viešąjį baseiną. Šis turėtų iškilti buvusiame kariniame miestelyje.

Įgyvendinant projektą, planuojama įrengti dviejų takelių, 25 metrų ilgio baseiną, aukštą konstrukcinę arką su vandens ar rūko užuolaida, ant kurios būtų galima žiūrėti 3 D filmus–vaizdus, sūkurinę vonią, vaikų ir šeimos baseiną, čiuožyklą ir 3 pirtis. Baseino projektas bus orientuotas į šeimas su vaikais.

„Atlikus rinkos tyrimą išsiaiškinome, jog Tauragei labiau reikalingas pramoginis, šeimoms su mažais vaikais skirtas, o ne profesionalus baseinas. Taigi, Tauragė turės dar vieną traukos objektą – baseiną, kurio teikiamas pramogas, o svarbiausia naudą sveikatai, pajus ne tik mūsų krašto gyventojai, bet ir kitų rajonų žmonės, miesto svečiai“, – teigė Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis.

Statybos darbus planuojama atlikti iš 2017–2019 metų Tauragės rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Atsižvelgus į darbų apimtis, vertę bei sudėtingumą numatoma darbų trukmė 36 mėnesiai nuo rangos darbų sutarties pasirašymo. Planuojama statybos darbų vertė pagal parengtą techninį projektą daugiau nei 2 mln. eurų.

Tauragės rajono savivaldybė ketina ieškoti baseino operatoriaus. Įvykdžius baseino statybos pirkimo konkursą, bus organizuojamas konkursas ir baseino operatoriaus paslaugoms pirkti.

taurages baseinas 1


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video