Top Baneris

Tarptautiniuose apdovanojimuose „Hanner“ pagirta ir už išperkamosios nuomos paslaugą

2016 rugsėjo 7 d.
„B23“ projektas („Hanner“ vizual.)
„B23“ projektas („Hanner“ vizual.)
Pasidalykite straipsniu

Investicijų į nekilnojamąjį turtą (NT) bendrovė „Hanner“ už išperkamosios nuomos („Rent2Buy“) paslaugą ir žaliųjų pastatų sprendimus projektuose Lietuvoje bei užsienyje tarptautiniame „European Business Awards“ konkurse nugalėjo kaip geriausia Lietuvos kompanija (angl. National Champion) veiklos tvarumo ir aplinkos apsaugos kategorijoje. Nugalėtojus išrinko įtakingiausi Europos verslininkai bei ekonomikos ekspertai.

„Hanner“ apdovanojimuose dalyvavo su išperkamosios nuomos paslauga „Rent2Buy“, kuri įvertinta ne tik kaip patogi priemonė jaunesniems pirkėjams įsigyti pirmąjį būstą, bet ir kaip modernus socialiai atsakingos kompanijos sprendimas.

„Plėtojame savo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose, kur sulaukiame daug pozityvių vertinimų už savo sprendimus, kurie diktuoja naujas kryptis ir kokybės standartus. Šių apdovanojimų komisija įvertino mūsų taikomus žaliųjų pastatų standartus verslo centruose, išperkamosios nuomos paslaugą, kurią pristatėme Lietuvos rinkoje. Labai teigiamo vertinimo sulaukė ir pramoninių teritorijų konversija į gyvenamuosius pastatus buvusio „Vilniaus pergalės“ fabriko teritorijoje („Žvėryno namai“), buvusioje grąžtų gamykloje („B23“ projektas) ir Žalgirio teritorijos vystymo planas“, – komentavo „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Anot A. Avulio, bendrovė itin didelį dėmesį skiria ekologiniams sprendimams – pirmieji įkūrė saulės jėgainę ant daugiabučio stogo Vilniuje, statybose naudoja ekologiškas medžiagas, vystomuose projektuose skatina ir sudaro visas sąlygas atliekų rūšiavimui, biurų pastatuose naudoja tik „žalią“ elektros energiją.

Prestižiniai „European Business Awards“ apdovanojimai už 2016–2017 metus bus teikiami jau dešimtą kartą. Šiame konkurse atrenkamos geriausiai esmines vertybes – sėkmę, inovacijas, etiką – atspindinčios bendrovės.

Dešimtą kartą vykstantys apdovanojimai kasmet sulaukia vis didesnio verslo, akademinės ir politikų bendruomenės įvertinimo. Šiais metais paraiškas apdovanojimams teikė ir dėl pripažinimo kovojo daugiau nei 33 tūkst. kompanijų iš 34 šalių.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video