Top Baneris

Tarptautiniame montuotojų konkurse laimėjo Vilniaus statybininkų rengimo centro auklėtiniai

2015 birželio 18 d.
Pasidalykite straipsniu

Prieš kelias dienas Bulgarijoje vykusiame tarptautiniame jaunųjų montuotojų konkurse „Knauf Junior Trophy“, varžydamiesi su komandomis iš 13 Europos šalių, Lietuvos atstovai su Austrijos komanda pasidalijo pirmąją vietą.

„Smagu matyti, kaip kiekvienais metais auga jaunųjų specialistų meistriškumas. Džiugu, kad statybininkų rengimo centrai vis daugiau dėmesio skiria vienai perspektyviausių specialybių – sausos statybos montuotojo – paruošimui. Be to, pozityviai nuteikia ir mokinių nusiteikimas, ryžtas – čia juk kaip sportas, kur rezultatus lemia ne tik meistriškumas, bet ir psichologija”, – sako Kęstutis Janeika, „Knauf“ sausos statybos produktų grupės vadovas.

Pasak K. Janeikos, tokie konkursai atskleidžia, kad Lietuvoje auga gabių profesionalų karta, kuri niekuo nenusileidžia vakarų Europos specialistams. Produktų grupės vadovas priduria, kad tai –  didelis mokytojų nuopelnas.

Lietuvos. kaip ir kitų dalyvaujančių šalių komandas. sudarė po du profesinės mokyklos gipskartonio konstrukcijų montavimo specialybės mokinius ir vieną lydintį mokytoją. Lietuvai atstovavo Vilniaus statybininkų rengimo centro mokiniai Robert Masalskij, Almantas Strolia ir mokytojas Vidas Ringelavičius.

Junior Trophy 4 Junior trophy 7

Varžybose dalyviai buvo kviečiami atskleisti savo žinias teoriniame teste, demonstruoti gebėjimus pagal tam tikras specifikacijas atliekant gipskartonio konstrukcijų darbus.

„Praktinė užduotis – gipskartonio konstrukcijos montavimas – mūsų komandos buvo įvykdyta be priekaištų, tai buvo stipriausias darbas visose varžybose. Pirmąją vietą teko pasidalyti su Austrijos komanda, kuri šiek tiek geriau atliko teorinių žinių patikrinimo testą, todėl bendrame vertinime surinko tiek pat taškų, kiek lietuviai“, – pasakojo K. Janeika.

Nugalėję vienuolika dalyvavusių komandų, Lietuvos jaunieji „Knauf“ ekspertai laimėjo puikių prizų, grįžo kupini įspūdžių, pažinę Bulgarijos sostinę Sofiją, aplankę šios vietos istorinius paminklus, Plovdivo miestą, 2019-aisiais tapsiantį Europos kultūros sostine.

 

 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video