Top Baneris

Pasaulinėje pramonės parodoje – Lietuvos desantas

2017 gegužės 2 d.
VGTU nuotr.
VGTU nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Didžiausioje pasaulinėje pramonės parodoje „Hannover Messe 2017“, vykusioje Vokietijoje, dalyvavo ir Lietuvos atstovai. Vienose gretose atstovai iš Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA), Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU), Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos, Aleksandro Stulginskio ir Klaipėdos universitetų bei Lietuvos energetikos instituto pristatė mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) paslaugas, naujus produktus ir technologijas, skirtas verslo sektoriui.

Lietuvos stendas sulaukė susidomėjimo iš Jungtinių Arabų Emyratų, Prancūzijos, Ukrainos ir Kinijos įmonių. Prancūzijos metalo keraminių paviršių apdirbimo įmonė pareiškė norą bendradarbiauti su VGTU testuojant jų sukurtas dangas.

„Hannover Messe 2017“ – pasaulinė pramonės technologijų, inovacijų ir automatizavimo paroda, kuri nuo 1947 m. kasmet vyksta Hanoveryje Šių metų pagrindinė parodos tema – „Integruota pramonė kurianti vertę“. Šioje parodoje praėjusiais metais 181 871 m2 plote savo produkciją pristatė 5082 įmonės iš 74 šalių, o apsilankė joje daugiau nei 190 tūkst. lankytojų.

Remiantis atlikta apklausa, 47 proc. lankytojų atvyksta susipažinti su inovacijomis, 27,5 proc. užmegzti naujų verslo kontaktų, 24,4 proc. ieško naujų tiekėjų, 18,4 proc. turi konkrečių idėjų savo kompanijoms ir parodoje ieško būdų, kaip jas įgyvendinti.

Praėjusių metų parodoje 5 tūkst. lankytojų buvo iš JAV, 6 tūkst. lankytojų iš Kinijos, 30 tūkst. iš Europos Sąjungos šalių.

VGTU nuotr.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video