Top Baneris

Projekto „k18B“ plėtotojai sostinei žada dar vieną tarptautinį viešbučių tinklą

2016 liepos 20 d.
Konkursinė „Studio Libeskind“ projekto vizualizacija.
Konkursinė „Studio Libeskind“ projekto vizualizacija.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto plėtotojams vienam po kito pradėjus „trimituoti“ apie planus atvesdinti į Vilnių garsiausius pasaulio viešbučių tinklus, apie savo ambicijas priminė ir projekto „k18B“ kūrėjai. Paskelbta, kad tarp Konstitucijos pr. ir Baltojo tilto projektuojamame daugiafunkciame komplekse „k18B“  veiks 200 kambarių keturių žvaigždučių viešbutis.

Pasak projektą plėtojančios investicijų valdymo bendrovės „Lords LB Asset Management“ fondų valdytojo Mariaus Žemaičio, ketinimų protokolas dėl viešbučio valdymo sutarties jau pasirašytas su vienu didžiausių pasaulio viešbučių tinklų.

„Sulaukėme nemažai užklausų iš rinkos dalyvių ir galime patvirtinti, kad šiuo metu vyksta sutarties derinimas. Pasirašyti sutartį planuojame per kelis artimiausius mėnesius“, – teigė M. Žemaitis.

Daugiafunkcį kompleksą „k18B“, kuriame įsikurs naujasis viešbutis, projektuoja architekto Danielio Libeskindo vadovaujama „Studio Libeskind“, balandį laimėjusi tarptautinį architektūros konkursą.

1 vieta studio libeskind 4

Konkurso sąlygose buvo numatyta, kad komplekse turi būti įkurdintas viešbutis. Anot M. Žemaičio, kokybiškų tarptautinių viešbučių plėtra yra gyvybiškai reikalinga sparčiai vystomam dešiniajam Neries krantui.

„Vilnius kasmet pritraukia vis daugiau užsienio svečių, o kokybiškų apgyvendinimo vietų poreikis nuolat auga. Jų reikia ne tik turistams, tačiau ir užsienio kompanijų, Vilniuje įsikūrusių paslaugų centrų darbuotojams ir specialistams, konferencijų dalyviams. Konstitucijos prospektas, esantis naujojo Vilniaus širdyje su vos per kelias minutes pasiekiamu senamiesčiu, šiuo požiūriu yra ypač patrauklus“, – aiškino M. Žemaitis.

Be viešbučio, komplekse „k18B“ įsikurs tūkstančio darbo vietų verslo centras, šalia bus įrengta viešoji erdvė vilniečiams ir miesto svečiams. Bendras pastato plotas sieks apie 20 000 kv. m. Investicijos į visą kompleksą sudarys virš 40 mln. eurų.

1 vieta studio libeskind 3


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video