Top Baneris

Šventosios uoste – naujas gyvenamųjų namų kvartalas

2017 vasario 28 d.
Projektas „Jūros panorama“. „Rewo“ vizual.
Projektas „Jūros panorama“. „Rewo“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Trokštantieji išskirtinio poilsio ir privatumo šiemet bus kviečiami įsigyti naują būstą pajūryje, Šventojoje. Čia esančiame uoste pradedamas naujas gyvenamųjų namų statybos projektas – „Jūros panorama“.

Trimis etapais į projektą planuojama investuoti iki 6 mln. eurų. Pradiniame projekto vystymo etape, kuris numatytas pirmąjį šių metų ketvirtį, jau stovinčiuose mažaaukštės statybos namuose ketinama įrengti 35 butus, kuriuos bus galima įsigyti ir su visa apdaila.

Iš viso kvartale ketinama įrengti 94, įvairaus ploto, 1–3 kambarių butus. Klientų patogumui bus numatyta galimybė kai kuriuos apartamentus skaidyti į mažesnius. Viršutinių aukštų apartamentai – su mansardomis. Daugelyje apartamentų bus įrengti erdvūs balkonai ar terasos. Aukštos lubos ir panoraminiai langai suteiks patalpoms didelės erdvės įspūdį ir leis džiaugtis Baltijos jūros panorama visu 180 laipsnių kampu.

Projekto vystytojai įsitikinę, jog kaimynystėje esantis ir šiuo metu beveik nenaudojamas mažųjų laivų uostas ateityje pridės dar daugiau vertės ir išskirtinumo šiam kvartalui. „Aplinka bus uoliai tvarkoma, juk metams bėgant turėtų atgimti ir pats Šventosios uostas, todėl norime, kad mūsų išskirtiniai būstai įsilietų į bendrą atsinaujinančio ir modernaus uosto aplinką“, – teigė projektą valdančios įmonės „Rewo“ direktorius Karolis Matulevičius.

Pirmieji naujakuriai į apartamentus galės įsikelti jau šiemet.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video