Top Baneris

Šventojoje – galimybė investuoti į antrą būstą

2017 vasario 23 d.
kompleksas elija 2
Pasidalykite straipsniu

Poilsio apartamentų kompleksas „Elija“ pajūryje, į kurio statybas investuota kone 10 mln. eurų, nekilnojamojo turto pirkėjams pasiūlys 272 apartamentus. Kaip tik baigiami statyti du iš penkių daugiaaukščių pastatų Šventojoje.

Projekto plėtotojai pastebi, kad potencialūs klientai apartamentais domisi ne tik atostogoms, bet ir dėl patrauklios investicijos galimybės, tikėdamiesi būstą išnuomoti ir taip gauti papildomų pajamų.

Penkių pastatų projektas įgyvendinamas dviem etapais. Per pirmąjį etapą dviejuose pastatuose bus siūloma įsigyti 120 įvairaus dydžio apartamentų su visa apdaila, baldais ir buitine technika. Antrasis etapas – 152 apartamentai trijose pastatuose – laukia kitais metais. Kiekvienam būstui skirta automobilio stovėjimo vieta. Pasirūpinta ir sandėliukais, kurie tampa itin aktualūs atostogų metu.

Bendras „Elijos“ projekto plotas yra 19,2 tūkst. kvadratinių metrų. Pirkėjai gali rinktis 1–3 kambarių apartamentus, kurių gyvenamasis plotas svyruoja nuo 23 iki 89 kvadratinių metrų.

kompleksas elija 1

Būstų interjerą kūrė dizainerė Vėtrė Markevičiūtė. Jos įrengtus interjerus gegužę bus galima įvertinti ekspoziciniuose „Elijos“ būstuose. Visiškai įrengtų apartamentų kvadratinio metro kaina – nuo 1000 eurų. Greta apartamentų veiks restoranas ir parduotuvė, prie namų – įrengta vaikų žaidimų aikštelė, ir Ošupio takas, vedantis iki pat Palangos.

Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė teigia, kad Šventosios atnaujinimo darbai sukurs malonesnę aplinką poilsiui, o gausėjantys nekilnojamojo turto projektai atitiks poilsiautojų poreikius ir kartu užtikrins verslui ilgalaikę investicijų grąžą.

NT specialistai pastebi, kad labiausiai nekilnojamojo turto projektais Šventojoje domisi Vilniaus, Kauno ir Šiaulių gyventojai. Verslininkai palankiai vertina Palangos savivaldybės ir Šventosios miestelio valdžios planus atnaujinti miesto infrastruktūrą, renovuoti centrinę aikštę, rasti finansavimo šaltinių Šventosios uosto atgaivinimui.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video