Top Baneris

Švenčionėliuose iškils FIBA reikalavimus atitinkanti arena su baseinu (7)

2021 vasario 17 d.
svencioneliu arena 5
Projektų rengimo centro ir „Tikslios formos“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Švenčionėliai ketina statyti kelių milijonų eurų vertės daugiafunkcinį sporto centrą su baseinu, pranešė Švenčionių rajono savivaldybė.

„Tai turėtų būti modernus pastatas, kurio statyba numatyta dviem etapais: iš pradžių bus pastatyta daugiafunkcinė sporto salė, o antro etapo metu bus prijungtas baseino pastatas“, – BNS sakė savivaldybės administracijos direktorė Jovita Rudėnienė.

Pasak jos, sporto salėje bus įrengtos teleskopinės tribūnos 1200 žiūrovų, ji atitiks FIBA tarptautinius krepšinio reikalavimus, o ne varžybų metu čia vienu metu galėtų treniruotis apie šimtas lankytojų.

Administracijos direktorės teigimu, investicijos į projektą galėtų siekti „daugiau kaip kelis milijonus eurų”. Sporto centrą numatoma finansuoti iš savivaldybės ir valstybės biudžeto lėšų.

„Detalesnė šio projekto sąmata paaiškės tik parengus techninį projektą. Planuojame kokybišką sporto pastatą, kurio sprendiniai nėra pigūs, todėl neplanuojame pirkti už mažiausią kainą – norime kokybiško, funkcionalaus ir racionalaus pastato, tad projekto vertė tikrai sieks daugiau kaip kelis milijonus eurų“, – sakė J.Rudėnienė.

svencioneliu arena 1
svencioneliu arena 2

Anot jos, techninis projektas turėtų būti parengtas vasaros pabaigoje, o metams baigiantis tikimasi gauti statybos leidimą.

„Projektas sudėtingas, tad idealiu atveju 2021 metais statybos leidžiantį dokumentą visgi planuojame gauti. Po jo seka statybos rangos darbų pirkimas 2021-2022 metais, realu, jog Vyriausybei skyrus lėšų – jau 2022 metais galėtų prasidėti ir pastato statybos“, – teigė administracijos direktorė.

Projektų rengimo centro ir „Tikslios formos“ parengtuose projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog 1,47 ha savivaldybės sklype planuojama pastatyti beveik 3,6 tūkst. kv. metrų ploto daugiafunkcinę sporto salę ir apie 1,75 tūkst. kv. metrų ploto baseiną.

Būsimo centro vietoje anksčiau stovėjusios senosios mokyklos griovimui bei naujo centro projektavimui savivaldybė jau yra panaudojusi iš Vyriausybės gautus 116 tūkst. eurų. Planuojama, kad šio pastato operatoriumi bus Švenčionių rajono sporto centras.

svencioneliu arena 3
svencioneliu arena 4

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
 • Tėrėsa

  2021-04-10, 17:56  

  Kodėl tik didmiesčiase kūrė gamyklas ,reikia provincijoje ir darbo bus ir pramogų nes turėsime kur leisti užsidirbtus pinigėlius

 • Ilona

  2021-03-09, 15:30  

  Labai norėtųsi, kad rajone atsirastų tokia pramoga. Butu ir darbo vietų ir pramogauti nereiketu važiuoti į sostine. Labai gera ideja. Sėkmės ja įgyvendinti !!!

 • Fon

  2021-03-01, 12:47  

  A tai tas baseinas bus lauke? O vandens ten bus?

 • Cnt

  2021-02-27, 17:43  

  Kam visa tai reikia kai darbų nėra, vaikų nėra nebent pinigus išplaus į kisenes prisigrus

 • Svieto lygintojas

  2021-02-25, 20:07  

  Idėją tai graži bet kai mes žinom Klipčių tai jis pusę pinigu sau į kišenę susikraus tai kažkaip tik to pastato ch*jova versija turėsim :/

 • Bjorn

  2021-02-25, 9:33  

  Gražus projektas architektūrine prasme.

 • Ričardas

  2021-02-20, 11:34  

  Labai gražų, bet ar bus kam lankytis tokiame sporto centre. Visą pirma reikia darbo vietų regione, o tada bus ir sporto salės ir darželiai ir mokyklos neusidarynes.

Rekomenduojami video