Top Baneris

Švarus ir tyras oras, kuriuo rūpinasi DAIKIN

2021 balandžio 9 d.
DAIKIN Streamer Oro Valytuvas
Pasidalykite straipsniu

Atėjus pavasariui ir siaučiant virusams, žiedadulkėms bei kitiems alergenams, INDUSTEK, UAB pristato moderniausius DAIKIN mikroklimato valdymo sprendimus, kurie yra energiškai ir ekonomiškai efektyvūs bei „rūpinasi“ sveikata!

Turėdamas daugiau nei 90 metų patirties oro kondicionavimo ir klimato valdymo srityje DAIKIN (Daikin Industries, Ltd., Japonija)žino, kad idealiam klimatui reikia daugiau nei tik šildymo ir vėsinimo. Šiandien itin populiarėja oro valytuvai ir drėkintuvai – pažangi technologija savijautai ir sveikatai gerinti. Ne paslaptis, gera savijauta – tai gurkšnis švaraus ir tyro oro!

Oro tarša didmiesčiuose yra milžiniška. Ji matuojama kasdien, o kai peržengia toleruotinas ribas, imamasi priemonių jai ar jos poveikiui mažinti, pvz., ribojamas eismas arba prašoma likti patalpose. Čia patenkame į uždarą kenksmingo oro ratą, nes, remiantis tyrimų duomenimis, mūsų patalpų oras yra nuo 2 iki 5 kartų labiau užterštas nei lauko oras, o mes daugiau nei 90% savo laiko praleidžiame patalpose.

ergthgj

Gali kilti natūralus klausimas, kuom užterštas patalpų oras? Paprastai, į patalpas patenkančiomis automobilių išmetamosiomis dujomis, aplink vykstančių statybų, pramonės objektų, rūkymo, dulkių, žiedadulkių ir kitų šaltinių kenksmingomis dalelėmis. Ozonas ar anglies dvideginis, esantys iškvėpuotame ore, taip pat mums kenksmingi. Sausame patalpų ore mes tampame itin pažeidžiami virusų, bakterijų ir alergenų. Būtent todėl neabejotina oro valytuvų ir drėkintuvų nauda nuo įvairiausių alergijų ir astmos kenčiančiam šiuolaikiniam žmogui.

DAIKIN technologijos patalpų orui gerinti

Vidaus patalpų orui gerinti DAIKIN sukūrė ir savo oro valymo įrangoje įdiegė efektyvias technologijas:

Foto 6
  • Trigubi dulkių ir kvapo jutikliai itin greitai aptinkantys oro užterštumą.
  • Triguba filtravimo sistema: pirminiai filtrai ant oro angų, elektrostatiniai HEPA filtrai, oro srovės regeneravimo ir dezodoravimo filtrai.
  • DAIKIN „Streamer“ ir aktyvių plazmos jonų technologijos – inovacijos efektyviam oro valymui netgi nuo koronavirusų. Plačiau apie „Streamer“ technologiją skaitykite INDUSTEK pranešime spaudai.
  • Ururu drėkinimo funkcija palaiko reikiama patalpų oro drėgmę (nuo 40 iki 60%) ir taip apsaugo gleivinę, plaukus nuo išsausėjimo, tampame kur kas atsparesni virusams, bakterijoms ir alergenams, sukeliantiems sunkias ligas.
  • Pridėtinę vertę kuriantis kompaktiškas dizainas, efektyvus ir tylus veikimas, anti-žiedadulkių ir ekonominis režimai, saugų veikimą garantuojančios apsaugos nuo vaikų ir elektros šuolių.

Kuri iš technologijų DAIKIN įrangoje yra svarbiausia oro švarinimo darbe – sunku išskirti. Bendras jų derinys garantuoja efektyvią apsaugą, švarų ir tyrą patalpų orą.

Išskirtinai efektyvaus veikimo principas

DAIKIN oro valytuvų/drėkintuvų patikimą veikimą garantuoja trijų žingsnių taršalų nukenksminimo programa. Valymas jau vyksta tik įsiurbiant užterštą orą, kur ant angose esančių filtrų nusėda pirmosios dulkės. Efektyviausias – tai elektrostatinis HEPA filtras, esantis giliau ir sugaudantis pačias smulkiausias (0,3 μm) kenksmingas daleles statine elektra įkrautu filtro pluoštu. Kadangi filtras kenksmingas medžiagas sugaudo ne savo mechaninių savybių dėka, tai jis yra itin pralaidus orui – išfiltruojamas didelis kiekis oro (330 m³/h), kas lemia veikimo našumą.

Foto 5

Pagrindinė nukenksminamąjį poveikį daranti technologija – tai DAIKIN „Streamer“ technologija. Jos vykdomų oksidacijos procesų metu suskaidomos kenksmingos filtrų surinktos dalelės. „Streamer“ technologija stabiliai generuoja įgreitintų elektronų srautą. Būtent jie “sugaudo” kenksmingas daleles, išvalo orą nuo virusų, bakterijų, žiedadulkių, pelėsio ir kt. alergenų, tokių kaip gyvūnų kailio ar odos atplaišos, lakūs organiniai junginiai ir įvairiausi kvapai. To pasekoje lengvinami ar visai išnyksta alergijų ir astmos simptomai.

Foto 3

INDUSTEK pristatomi produktai, padėsiantys kvėpuoti švariu ir tyru oru:

  • DAIKIN oro valytuvas MC55W
  • DAIKIN oro valytuvas su Ururu drėkinimo funkcionalumu MCK55W

Daugiau apie DAIKIN oro valytuvus ir drėkintuvus skaitykite čia.

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video