Top Baneris

Susitarta dėl šešių juostų plento rekonstrukcijos Klaipėdoje

2020 sausio 30 d.
silutes plentas
Klaipėdos m. sav. nuotr.

Klaipėdos miesto savivaldybė pasirašė sutartį su rangovu UAB „YIT Lietuva“ dėl Šilutės plento atkarpos nuo Paryžiaus Komunos gatvės iki geležinkelio pervažos, įskaitant Kauno g. ir Šilutės pl. sankryžą, rekonstravimo darbų.

Rangos darbų pirkimo konkurse dalyvavo 3 tiekėjai. Pasirinktas mažiausią kainą pasiūlęs tiekėjas, nors konkurse vertintas ir ekonominis naudingumas.

Darbų, kuriuos planuojama pradėti šių metų kovo 15 d., vertė – 2,29 mln. Eur.

Pagal sutartį bus rekonstruojama kelio atkarpa nuo Paryžiaus Komunos g. iki geležinkelio pervažos Šilutės plente. Rekonstruojamo ruožo ilgis – beveik 400 metrų.

Projekto įgyvendinimo metu bus įrengta po 3 eismo juostas kiekviena kryptimi. Dėl esamų įvažiavimų ir sankryžų, abiejose pusėse suprojektuota papildoma eismo juosta įvažiavimui/išvažiavimui iš gretimų teritorijų.

Esminis pasikeitimas – Šilutės ir Kauno g. bus keturšalė, šviesoforais reguliuojama sankryža. Taip pat bus įrengta neregių vedimo sistema abiejose kelio pusėse, įrengtas naujas apšvietimas su LED tipo šviestuvais.

Tas pats rangovas – UAB „YIT Lietuva“ yra laimėjęs konkursą dėl Tilžės g. (nuo Šilutės pl. iki geležinkelio pervažos) rekonstravimo, pertvarkant žiedinę Mokyklos g. ir Šilutės pl. sankryžą.

Komentarai