Top Baneris

Susitarta dėl autobusų stotelės Juodkrantėje įrengimo

2019 sausio 15 d.
Juodkrantės stotelės statybos
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Neringos savivaldybė skelbia, jog priimti susitarimai, po kurių bus užbaigtos detaliojo plano, numatančio Juodkrantės autobusų stotelės įrengimą, derinimo procedūros.

Neringos savivaldybė jau anksčiau yra skelbusi apie planus pagrindinę stotelę „Juodkrantės gyvenvietė“, kuri yra priešais Liudviko Rėzos kultūros centrą, iškelti į naują vietą. Planuojamame pastate numatoma įrengti patalpas informaciniam centrui, paštui, gyvenvietei labai reikalingam bankomatui, viešajam tualetui, daiktų saugojimui. Šios stotelės detaliojo plano rengimas pradėtas prieš kelerius metus, o vienintelė šio dokumento nederinanti institucija buvo Kultūros paveldo departamento Klaipėdos skyrius.

Kaip pastebėjo Neringos saivaldybės meras Darius Jasaitis, planuojamas pastatas išspręs net kelias Juodkrantei svarbias problemas. „Objektas be galo svarbus žmonėms, del to dedame maksimalias pastangas rengiant statybos leidimui reikalingus dokumentus. Neringos savivaldybė įgyvendino ne vieną Kultūros paveldo departamento Klaipėdos skyriaus reikalavimą. Norime girdėti pagrįstas nederinimo priežastis “, – kalbėjo meras D. Jasaitis.

Į diskusiją įsijungus naujajam Kultūros paveldo departamento vadovui, priimti susitarimai, dėl kurių planavimo procedūros bus baigtos per kelias savaites, tad Juodkrantės stotelės statybos darbai galėtų prasidėti jau šiais metais.

Susitikimo metu diskutuota ir apie kitus kurortui svarbius klausimus – planuojamą viešbučio „Nidos banga“ rekonstrukciją, institucijų bendradarbiavimą siekiant buvusiame Juodkrantės mokyklos pastate įkurti Kuršių nerijos nacionalinio parko lankytojų centrą.

„Esu išsikėlęs tikslą aplankyti kuo daugiau teritorinių padalinių. Kuršių neriją kaip vieną iš objektų pasirinkau dėl čia susikertančių interesų. Turime ilgai užsitęsusių klausimų, tad norisi pasižiūrėti, kur yra nesutarimų šaknys ir kaip būtų galima tai spręsti institucijų susitarimu, o ne ilgu susirašinėjimu“, apie vizito Neringoje tikslą kalbėjo gruodžio pradžioje Kultūros paveldo departamento vadovo pareigas pradėjęs eiti Vidmantas Bezaras.

Neringos savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video