Top Baneris

Surenkamas modulinis namas „The Morning glory“

2021 spalio 7 d.
moduliniai namai np5
Projekto vizual.
Pasidalykite straipsniu

Ekstravagantiška „The Morning glory“ namų geometrinė forma reprezentuoja trijų iš vidaus į išorę skirtingomis kryptimis nukreiptų jėgų paveiktą kubą. Ryškiausias šio namo akcentas yra penkiakampės sienos, savo išvaizda subtiliai primenančios purpurinį sukutį – gėlę, anglakalbiame pasaulyje žinomą kaip „Morning glory“ (angl. ryto didybė).

Tai, kas sutelpa į tradicijų, standartų ir pripažintų normų rėmus, tinka daugeliui žmonių. Tačiau meniškoms sieloms šie rėmai gali tapti tikru kalėjimu. „The Morning glory“ namas skirtas kūrybingoms asmenybėms, drįstančioms mesti iššūkį tradiciniams sprendimams. Jūs esate kuriančios ir ieškančios sielos, gėlių vaikai, naujų pasaulių išradėjai. Didžiausias Jūsų troškimas yra apsupti save objektais ir erdvėmis, kurios kasdien Jus įkvėps netikėtoms nuotaikoms ir potyriams.

„The Morning glory“ namų misija – užtikrinti tobulą aurą kūrybiškos prigimties asmenybėms ir gyvenimo estetikos mylėtojams.

moduliniai namai np5

„The Morning glory“ – Jūsų triumfas prieš kasdienybės monotoniją

„The Morning glory“ namo modelis pritaikomas 50m2, 80m2,110m2, 140m2 gyvenamosioms erdvėms.

Galima pasirinkti vieno aukšto ir dviejų aukštų (lofto tipo) namo sprendimus. Kaip ir kiti NP5 namai, „The Morning glory“ modelio namai gal būti įsigyjami pasirenkant skirtingus apdailos bei įrengimo lygius. Galite įsigyti jau gyvenimui paruoštą namą (netgi su baldais) arba savo meilę kūrybai atskleisti namo interjerą kurdami patys.

uab np5

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video