Top Baneris

Surenkamas modulinis namas „The Sunbeam Spectacle“

2021 spalio 14 d.
moduliniai namai np5
Nes Jūs matote tai, ko nemato kiti.
Pasidalykite straipsniu

Tradiciją „laužančios” formos, kurias įkūnija „The Sunbeam Spectacle“ namas, gimė kubo formą paveikus netikėtomis įstrižainėmis. Išskirtinis šio modelio bruožas yra briaunuotas stogas su vienu viršutiniu tašku. Šį dizaino konceptą įkvėpė jos didenybė saulė ir rytmetiniai jos spindulių spektakliai.

„The Sunbeam Spectacle“ sukurtas žmonėms, apdovanotiems galia kasdieniuose gyvenimo objektuose įžvelgti paslėptas reikšmes bei galimybes. Jūs esate šiuolaikinio pasaulio magai, savo gyvenimo sėkmę pasiekiantys neįmanomus dalykus paversdami įmanomais. Jūs netikite, kad sunkus ir varginantis darbas yra vienintelis kelias į sėkmę.

Kam eiti įprastu taku, jei, pasinaudojus charizma, vaizduote ir magiškais sugebėjimais, galima nukeliauti, kur tik svajojate? „The Sunbeam Spectacle“ namas išreiškia šią Jūsų asmenybės šarmo pripildytą gyvenimo filosofiją.

modulinis namas np5

Sukūrėme namus šių dienų magams ir pavadinome juos saulės „spindulių spektakliu“.

„The Sunbeam Spectacle“ namo modelis pritaikomas 50m2, 80m2,110m2, 140m2 gyvenamosioms erdvėms. Galima pasirinkti vieno aukšto ir dviejų aukštų (lofto tipo) namo sprendimus. Kaip ir kiti NP5 namai, Sunbeam Spectacle modelio namai gali būti įsigyjami pasirenkant skirtingus apdailos bei įrengimo lygius. Galite įsigyti gyvenimui jau paruoštą namą (netgi su baldais) arba susikurti magišką interjerą savarankiškai.

uab np5

 

handshake PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video