Top Baneris

„Summus Capital“ pardavimo pajamos išaugo 23 proc.

2021 lapkričio 22 d.
park town
„Park Town“ verslo centras.
Pasidalykite straipsniu

Baltijos šalyse investicijų portfelį valdančios nekilnojamojo turto bendrovės „Summus Capital“ konsoliduotos pardavimo pajamos šių metų trečiąjį ketvirtį išaugo 23 proc. Be to, bendrovės obligacijos buvo įtrauktos į prekybą „Nasdaq“ Baltijos šalių „First North“ rinkoje.

„BOD Group“ aukštųjų technologijų centrą, prekybos centrą „Nordika“ ir du „Park Town“ biurų pastatus Lietuvoje valdančios nekilnojamo turto bendrovės „Summus Capital“ pardavimo pajamos šių metų trečiąjį ketvirtį išaugo iki 8,6 mln. eurų, tai yra net 23 proc. Ketvirčio veiklos pelnas augo 32 proc. arba iki 6,4 mln. eurų, o grynasis pelnas išaugo iki 5 mln. eurų (net 57 proc. per ketvirtį).

Dėl koronaviruso pandemijos per 2021-ųjų metų trečiąjį ketvirtį viso valdomo turto nuomininkams buvo suteikta virš 300 tūkst. eurų nuolaidų, o tai sudaro 5,7 proc. nuomos pajamų.

Bendras nuosavas „Summus Capital“ kapitalas padidėjo iki 150,5 mln. eurų (augo 2 proc. per ketvirtį), iš kurių, atėmus mažumos dalį, 143,7 mln. eurų teko „Summus Capital“ akcininkams. Nuosavame kapitale nepaskirstytosios pajamos buvo pakoreguotas, pridedant palūkanas už subordinuotąją paskolą ir įsigijimo sandorio prašymo pratęsimą.

Nuo spalio 19 d. „Nasdaq Riga“ įtraukė „Summus Capital“ obligacijas į prekybą „Nasdaq“ Baltijos šalių „First North“ rinkoje. Be to, trečiąjį ketvirtį „Summus Capital“ pirmą kartą buvo suteiktas tarptautinės reitingų agentūros „Scope“ BB kredito reitingas.

„Summus Capital“ taip pat įtraukė naują investicijų valdymo partnerį visam savo portfeliui. Juo tapo bendrovė „Green Formula Capital OÜ“, skirianti daug dėmesio žaliojo nekilnojamojo turto vystymui.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video