Top Baneris

Sugrįžta kelionės Nemunu iki Zapyškio: vasaros savaitgaliais plaukios laivas „Žalgiris“

2023 gegužės 19 d.
Laivasalgiris scaled
Kauno savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Trečią laivybos sezoną pasitinkantis atnaujintas laivas „Žalgiris“ greta Nemuno salos pasirodys jau gegužės 27-ąją. Skirtingai nei praėjusiais metais, ši vandens pramoga iškylautojų lauks šeštadienį ir sekmadienį su patogesne kelionių atsiskaitymo sistema, informuoja savivaldybė pranešime žiniasklaidai.

„Laivyba miesto centre palengva atsigauna. Laivas „Žalgiris“ po vaizdingas Kauno vietoves poilsiautojus plukdys jau trečius metus iš eilės. Tikime, kad ateityje čia plaukioti bus dar įdomiau – prie to prisidės suplanuotas naujas pėsčiųjų tiltas iš salos į Žemąją Fredą ir kairiajame Nemuno krante iškilsiantis M. K. Čiurlionio koncertų centras“, – sako Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Daugiau kaip 70 žmonių ir 20 dviračių talpinantis laivas pernai Zapyškio link kursavo ir penktadienį. Tačiau šįmet dėl mažo plaukiančiųjų skaičiaus nuspręsta šios dienos maršrutų atsisakyti.

algiris2
Kauno savivaldybės nuotr.

Šeštadienį ir sekmadienį kelionės nuo „Žalgirio“ arenos prieplaukos prasidės dviem laikais – 10.15 ir 15.30 val. Iš Zapyškio sustojimo vietos išplaukimas suplanuotas 13 ir 18 val.

Kaip įprastai tarp pradinio ir galutinio kelionės taškų kapitonas sustos greta Vytauto bažnyčios ir Kačerginėje. Plaukimas į priekį truks apie pusantros, o atgal – kiek daugiau nei dvi valandas.

Svarbi naujiena – patogesnis atsiskaitymas už keliones. Iki šiol keleiviai įsigyti bilietus galėjo tik internetu arba monetomis laive įrengtame bilietų automate.

Planuojama, kad prekyba bilietais prasidės gegužės 25 d. Keleiviai už kelionę laivu galės atsiskaityti bilietų automate, portale kakava.lt, prie komposterio priglaudę viešojo transporto „Žiogo“ kortelę arba telefono programėlėje nuskenavę QR kodą. Apmokėti už dviračio gabenimą bus galima bilietų automate ir portale kakava.lt.

Ateinantį antradienį kelionių įkainius tvirtins miesto taryba.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video