Top Baneris

Studentai kviečiami į apšvietimui skirtas kūrybines dirbtuves

2016 lapkričio 3 d.
lightartist.co.uk nuotr.
lightartist.co.uk nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Lapkričio 16–20 dienomis Nidos meno kolonijos erdvėse karaliaus šviesa – čia apšvietimo technines galimybes ir lokalaus modeliavimo niuansus VDA studentams jau antrąkart pristatys apšvietimo dizaineris Malcolmas Innesas.

M. Inneso specializacija – architektūrinis apšvietimas, dizaino edukacija, interaktyvusis ir kinetinis menas. Įmonei „Malcolm Innes Design“ vadovaujantis ir Edinburgo Napier universitete apšvietimo dizaino kursą bakalaurams bei magistrantams dėstantis M. Innesas vienai stipriausių apšvietimo kompanijų pasaulyje „Speirs + Major“ padėjo pelnyti IALD prizus. Tai – aukščiausias pripažinimas apšvietimo dizaino srityje. Apdovanojimas skirtas už Didžiosios mečetės Abu Dabyje, interjerų Barajas oro uosto Madride, viešosios erdvės Glazge, Kopenhagos Operos teatro apšvietimo sprendinius.

Taip pat jo kurtas Gateshead Tūkstantmečio tilto Niukastlyje apšvietimo dizainas apdovanotas net keliais prizais bei Tarptautinės interjero dizaino asociacijos (IIDA) įvertinimu, o „Cemex“ centrinės būstinės Meksikoje apšvietimo sprendimai pelnė aukščiausią IIDA įvertinimą.

Kūrybinių dirbtuvių su M. Innesu metu, kaip ir 2015 metais, nedidelėse grupelėse bus įgyvendinami individualūs projektai, studentai susipažins su apšvietimo rinkos ir teorijos naujovėmis, skirtingų šviesos šaltinių panaudojimo principais, paprastais ir efektyviais būdais modeliuoti apšvietimą.

Į kūrybines dirbtuves kviečiami vyresnių kursų interjero projektuotojai, dizaineriai, architektai ir visi kiti šviesos problematika besidomintys VDA studentai.

Kūrybines dirbtuves organizuoja VDA Vilniaus fakulteto Interjero dizaino katedra.

Vietų skaičius ribotas, todėl pranešti apie pageidavimą dalyvauti šviesos kūrybinėse dirbtuvėse būtina iki lapkričio 9 dienos el.p. elena.cerniauskaite@vda.lt arba tel. +370 610 96346.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video