Top Baneris

Stovykla besidomintiesiems ekologiška statyba

2015 liepos 26 d.
Pasidalykite straipsniu

Liepos 31 – rugpjūčio 2 dienomis susivienijimas Žali.Lt organizuoja nemokamą praktinę stovyklą, kurioje kviečia savo rankomis pajusti kaip statomas plaušmolio namas Vilniaus rajone, susipažinti su statybos procesu, išbandyti plaušmolio drėbimą į sienas, montuoti klojinius, šiltinti sienas.

Stovykloje, kuri rengiama įgyvendinant „Erasmus+“ projektą, bus pateikti atsakymai į visus dominančius klausimus apie plaušmolio statybos technologiją.

„Stovyklos tikslas – paskatinti žmones sugrįžti prie tradicinių statybos technologijų, priartėti prie ekologiško gyvenimo būdo. Norime visiems priminti, kad esama nemažai metodų kaip galime kurti aplinkai draugiškus namus sau ir savo šeimai“, – sakė susivienijimo Žali.LT koordinatorė Milda Lukoševičiūtė.

Nemokamos stovyklos metu dalyviai ne tik mokysis eko statybų technikos, tačiau ir gamins maistą, dalinsis patirtimi, vakarais diskutuos aplinkosauginėmis temomis. Stovykla vyks Dvaro g. 14, Lindiškėse, Vilniaus rajone. Iki statybvietės važiuoja Vilniaus viešasis transportas – 87 autobusas.

molis-siaudai

Norintieji dalyvauti stovykloje kviečiami iki liepos 28 dienos registruotis el. paštu milda.lukos@gmail.com.

Stovyklos dalyviai kviečiami pasiimti palapines. Stovyklos organizatoriai pasirūpins, kad jiems netrūktų vandens, maisto produktų ir statyboms būtinų įrankių.

Stovykla yra Europos Komisijos remiamo Erasmus+ strateginės partnerystės „At home with nature“ projekto dalis. Pranešime esanti informacija atspindi tik organizatorių požiūrį, todėl Švietimo mainų paramos fondas ir Europos Komisija negali būti laikomi atsakingais už bet kokios pateikiamos informacijos naudojimą.

Daugiau informacijos:
Milda Lukoševičiūtė
milda.lukos@gmail.com
Mob.: +37068527565

 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video