Top Baneris

Stilingos langų uždengimo sistemos – draugiškas pasirinkimas jūsų sveikatai

2018 liepos 4 d.
soliteka roletai

Turbūt daugelį kartų esate girdėję, jog sveikata – didžiausias mūsų turtas, ir tai tikra tiesa. Jausdamiesi sveiki, gerai pailsėję, žvalūs ir energingi darbe paskirtas užduotis atliekame kur kas greičiau ir efektyviau, su kasdieniais rūpesčiais susidorojame lengviau, o ir iš naujo atgauti jėgas tampa kur kas paprasčiau. Mūsų savijautai įtakos turi daugybė aplinkos veiksnių, kurių vienas svarbiausių – natūralus patalpų apšvietimas.

Kaip teigia specialistai, tinkamiausia – natūrali šviesa, kuri žmogui suteikia gyvybingumo, pakelia nuotaiką, palaiko emocinę pusiausvyrą, ypatingai daug prisideda prie geros medžiagų apykaitos bei energijos palaikymo. Antra vertus, ja piknaudžiauti nederėtų – per daug saulės ir jos atspindžių gali būti žalinga, sukelti nuovargį, rimtų akių bei odos ligų. Dėl šių priežasčių rekomenduojama rinktis langų uždengimo sistemas, kurioms padedant galėtumėte gauti maksimalų kiekį natūralios šviesos, sykiu apsaugoti savo ir šeimos sveikatą nuo žalingų tiesioginių saulės spindulių.

Bendrovė „Soliteka“, siekdama padėti savo klientams sumažinti paieškoms skiriamą laiką bei greičiau išsirinkti jiems tinkamiausius ir didžiausią naudą užtikrinančius langų aksesuarus, pateikia išsamią produktų apžvalgą bei rekomendacijas, kurias ir kokiais atvejais rinktis langų uždengimo sistemas.

Darbo vieta

soliteka darbo vieta

Ergonomiška darbo vieta, nesvarbu, ar ji įsirengta namuose ar biure, vienas svarbiausių veiksnių Jūsų kokybiškam darbui. Ar bus efektyviai išnaudotas laikas, skirtas darbui, ypatingai priklauso nuo apšvietimo. Lengvai ir paprastai šviesos kiekį Jums leis valdyti specialiai biurams bei darbo kambariams sukurti roletai. Kad neprarastumėte natūralios dienos šviesos, tačiau išvengtumėte nepageidaujamų tiesioginių saulės spindulių, bendrovė „Soliteka“ siūlo Jums roletus su specialiais „Screen“ audiniais. Šie išsiskiria savo struktūra, kuri leidžia dalį šviesos tolygiai paskirstyti, o dalį atspindėti, tokių būdu apsaugodama nuo malonių, tačiau kartais per daug įkyrių saulės spindulių. Galėsite jaustis jaukiai bei saugiai, nes roletų audinys iš lauko pusės neleidžia patekti pašalinių žvilgsniams, tačiau patys mėgausitės vaizdu už lango. Tai itin patogu ir praktiška, nes galite pritaikyti prie visų tipų roletų mechanizmų, todėl tiek valdymo, tiek ir montavimo ypatumus galite pasirinkti patys, paprastai ir greitai prisiderinti prie savo interjero bei poreikių. Gaminius ypač lengva prižiūrėti, nereikalauja specialių valymo ar kitų priežiūros priemonių.

Vaikų erdvė

soliteka vaiku erdve

Vaikų kambariai – itin jautrios erdvės, kurios reikalauja ne tik ypatingai gero apšvietimo bei efektyvios apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių – jos turi įtikti ir mažiesiems kambario valdovams, kad jie jaustųsi jaukiai, o langų uždengimo sistemos taptų neatskiriama jų tvirtovės detale. Kaip puikią išeitį bendrovė „Soliteka“ komanda siūlo fotoroletus, pasitelkus kuriuos, vaiko kambaryje sukursite išskirtinę atmosferą. Leiskite mažųjų gyventojų kambariuose apsigyventi animacinių filmų veikėjams ar mielai zuikučio nuotraukai, miesto, gamtos, fantastikos, gyvūnų ar netgi sporto tema sustabdytoms akimirkoms, kurios visam kambariui suteiks ypatingos nuotaikos. Fotoroletai gali būti bet kokio ilgio ir pločio, o tai suteikia puikiausią galimybę juos pritaikyti net pačios neįprasčiausios formos langui. Tereikia sugalvoti, kokį vaizdą norėtųsi matyti tuomet, kai toks roletas dengs langą. Padedant šiems roletams suteikite vaiko erdvei itin malonių emocijų bei jauskitės saugiai galėdami lengvai reguliuoti šviesos patekimą į vaiko kambarį.

Poilsio zona

soliteka poilsio zona

Poilsis itin svarbus žmogaus organizmui, tik kokybiškai pailsėję jaučiamės darbingi bei energingi, todėl šiai zonai skiriamas didelis dėmesys. Kiekvienas savo poilsio oazę įsirengia skirtingai: vieniems patinka erdvūs kambariai, kitiems galbūt kuklesni; vieniems norisi įmantresnių interjero detalių, o kiti apsiriboja paprastumu, tačiau turbūt kiekvienas sutiks, jog tinkamas apšvietimas poilsio kambaryje vienas svarbiausių veiksnių. Profesionalūs bendrovės „Soliteka“ meistrai siūlo Jums puikią išeitį siekiant lengvai valdyti poilsio zonos apšvietimą – tai roletai „Diena-naktis“, kuriems padedant galėsite reguliuoti į patalpą patenkančios šviesos intensyvumą, vienu judesiu diena už lango virs naktimi namie. Jūs mėgausitės poilsiu bet kokiu paros metu, šviečiant saulei sukursite jaukią prieblandą, o kai lauke tamsu ir diena tokia trumpa, įsileisite daugiau šviesos į namus. Be to, roletai „Diena-naktis“ taip pat turi ypatingą savybę – pro juos paprasta stebėti, kas vyksta lauke. Jūs matysite aplinką, tačiau iš lauko pusės būsite nepastebimi, taigi, tokia roletų savybė puikiai užtikrins Jūsų privatumą. Tai moderni ir patikima alternatyva dieninėms bei naktinėms užuolaidoms, kadangi roletai „Diena-naktis“ praktiškai neužima jokios papildomos erdvės Jūsų namuose, tačiau leidžia itin paprastai reguliuoti norimos šviesos intensyvumą.

Stilingos langų uždengimo sistemos gali tapti ne tik Jūsų interjero puošmena, tačiau ir draugiškas pasirinkimas Jūsų sveikatai. Pasirūpinkite savo bei savo artimųjų sveikata rinkdamiesi kokybiškus bei patikimus langų aksesuarus.

Bendrovė „Soliteka“: Mūsų pareiga – maksimaliai sumažinti Jūsų rūpesčius!

Daugiau informacijoswww.soliteka.lt

 RĖMĖJO TURINYS 

Komentarai