Top Baneris

Stilingas terasos arba balkono apšvietimas funkcionaliais LED šviestuvais

2024 gegužės 14 d.
LEDVANCE terrace
LEDVANCE nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Planuojant terasos ar balkono interjerą pravartu atsižvelgti ir į apšvietimą, kurio svarba padidėja ilgėjant vakarams. Tinkamas apšvietimas turi didelę reikšmę tiek kuriant atmosferą, tiek akcentuojant lauko erdvių detales, tiek saugumui. Be tradicinių apšvietimo sprendimų, šiandien galima įsigyti ir išmaniųjų lempų SMART+ WiFi, kurios kiemo ar terasos apšvietimui prideda naujų funkcijų: pritemdymas, spalvų temperatūros ir spalvų reguliavimas, nuotolinis valdymas ar laiko nustatymas. Nesvarbu, ar stilius yra klasikinis, ar modernus, įvairiapusiame LEDVANCE asortimente rasite tiek išmaniųjų, tiek tradicinių skirtingos paskirties ir skirtingų maitinimo šaltinių lempų.

Darnus bendras vaizdas su vieningo dizaino sprendimais

Vienodo stiliaus pastatomi stulpeliai ir fasadiniai šviestuvai sukuria harmoningą išvaizdą lauko erdvėms. Sieniniai šviestuvai gali būti su tiesiogine ar netiesiogine šviesa, kuri suteikia ne tik bendros šviesos, bet ir jaukumo terasoje ar balkone. Taip pat šviestuvais galima išryškinti aplink terasą ar balkone esančius augalus ar kitus puošybos elementus.

LEDVANCE asset 1884078 ENDURA STYLE Lantern Modern
Endura Style Lantern Modern šviestuvų linija. LEDVANCE nuotr.

LED juostos sukuria netiesioginę ir jaukią šviesą

Nuotaikingas apšvietimas balkone ar terasoje padidina jaukumą ir suteikia galimybę naudotis terasa ilgiau. Šviesos diodų juostelę, skirtą naudoti lauke, lengva sumontuoti aplink terasos ar balkono perimetrą, kad būtų suteikta netiesioginė šviesa. Šiltai baltas apšvietimas, kurio spalvos temperatūra ne didesnė kaip 3300 kelvinų, puikiai tinka sukurti jaukumo vakarais. SMART+ WiFi juostos, kuriose galima rinktis iš iki 16 milijonų šviesių spalvų, puikiai vakarėlių metu.

LEDVANCE asset
Smart+ Wifi Outdoor Flex IP44 RGB TW apšvietimas. LEDVANCE nuotr.

Papildoma šviesa su USB įkraunamomis lempomis

Naudodami nešiojamąsias ir USB įkraunamąsias stalines lempas prireikus apšviesite net ten, kur nėra elektros, be to, jas lengva perkelti ir naudoti. Galite rinktis iš įvairių modelių su skirtingomis funkcijomis. Pavyzdžiui, Endura Style Table lempos pritemdymo funkcija yra patogi, kai norite atmosferiškesnės šviesos. SMART+ TABLE FRAME lempa gali būti valdoma SMART+ programa ir gali būti naudojama įkrauti, pavyzdžiui, išmanųjį telefoną ar Bluetooth garsiakalbį.

Geresnis WiFi signalas ir sezoninių šviesų valdymas

SMART+ WiFi kartotuvas padidina jūsų namų belaidžio vietinio tinklo aprėptį ir lauke. Prie jo galima prijungti iki 15 įrenginių, priklausomai nuo signalo stiprumo (signalo aprėptis atviroje aplinkoje yra iki 45 metrų). Bet kokie WiFi valdomi įrenginiai gali būti prijungti prie WiFi kartotuvo sukurto tinklo. Taip pat kartotuvas turi du valdomus išmaniuosius lizdus, ​​kuriais galėsite prijungti ir valdyti įprastus lauko šviestuvus ar įrenginius prie Smart+ WiFi sistemos.

Modulinė LED apšvietimo sistema su hibridiniu maitinimo šaltiniu

Saulės šviesa įkraunami šviestuvai puikiai tinka apšviesti terasos kraštą ir kiemo zonas, kur reikia papildomos šviesos. Hibridinė sistema gali būti maitinama per transformatorių, saulės kolektorių arba abu kartu su maitinimo šaltiniu. Išsikrovus saulės kolektoriaus baterijai ji automatiškai persijungia į elektros tinklą (jei prijungta). Paprastas sujungimas PLUG&PLAY jungtimis leidžia montuoti be įrankių.

Esant tinkamam apšvietimui terasos ir balkonai įgauna naują vertę ir svarbą, bei yra dažniau naudojami net ir tamsiais vakarais. Daugiau informacijos apie įvairius apšvietimo sprendimus ir gaminius:

www.ledvance.com

www.ledvance.com/LT

LEDVANCE Stacked Logo RGB

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video