Top Baneris

Statybų sektoriui pristatomos šiųmetės rinkos naujovės

2017 vasario 20 d.
„Knauf“ nuotr.
„Knauf“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Ruošiantis aktyviajam statybos darbų sezonui, vasario ir kovo mėnesiai – pats laikas statybų specialistams ir entuziastams atnaujinti žinias, susipažinti su statybų sektoriaus naujovėmis, pasidalyti patirtimi ir gyvai pasikonsultuoti su rinkos profesionalais. Tokią galimybę suteikia statybų bendrovės „Knauf“ organizuojami nemokami seminarai, vyksiantys didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

„Novatoriškų sprendimų poreikis jaučiamas visur – ne išimtis ir statybų bei architektūros sektoriai. Dėl šios priežasties kasmet nekantraujame pasidalyti naujausiais bei pažangiausiais rinkos sprendimais, akis į akį pabendrauti su specialistais. Neabejoju, jog šie nemokami specializuoti seminarai dalyviams taps gera proga pagilinti žinias, patobulinti darbo metodiką, o gal paprasčiausiai rasti atsakymus į keblius praktinius klausimus“, – sako „Knauf“ rinkodaros vadovė Vilda Bojarūnė.

Pasak V. Bojarūnės, seminarai padeda burti atvirą statybų ir architektūros sektoriaus bendruomenę – ne vien profesionalus, bet ir visus, kurie domisi „Knauf“ sistemų naujovėmis bei jų pritaikymu. Dėl šios priežasties seminarų dalyviai bus kviečiami ne tik į teorinį naujienų pristatymą, bet ir į praktinę dalį, kurios metu kiekvienas galės apsilankyti specialiuose pristatymuose, pamatyti, kaip atliekami sistemų įrengimo darbai, įvertinti realius pavyzdžius, išbandyti priemones ir medžiagas.

Bene daugiausia dėmesio sulaukianti seminarų dalis – atvirosios konsultacijos su „Knauf“ ekspertais. Visi dalyviai turės galimybę individualiai pasikonsultuoti su „Knauf“ sistemų ir medžiagų specialistais ne tik po teorinių pranešimų, bet ir likus valandai iki seminarų pradžios.

Kiekviename seminarų bus pristatomos trys temos: gipso sistemos drėgnoms ir šlapioms patalpoms, švarių ir kokybiškų fasadų įrengimas naudojant lengvuosius sienų tinkus, cokolių tinką ir „MineralAktiv“ sistemą; „Knauf Insulation“ sprendimai A energinei klasei pasiekti.

Visiems seminarų dalyviams bus įteikti sertifikatai.

Seminarai vyks:
• 2017 m. vasario 21 d., antradienį, Klaipėdoje (kūrybinis inkubatorius „Kultūros Fabrikas“, 2 aukštas, Bangų g. 5A).
• 2017 m. vasario 22 d., trečiadienį, Panevėžyje (viešbutis „Šermutas“, konferencijų salė, Panevėžio Aplinkelio g. 5, Šilagalio kaimas).
• 2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienį, Šiauliuose (Šiaulių arena, 4 aukštas, J. Jablonskio g. 16. Įėjimas į areną per VIP įėjimą).
• 2017 m. vasario 28 d., antradienį, Kaune („Žalgirio“ arena, amfiteatras, Karaliaus Mindaugo pr. 50).
• 2017 m. kovo 1 d., trečiadienį, Vilniuje (parodų centras „Litexpo“, 4 salė, Laisvės pr. 5).

Visus norinčius dalyvauti kviečiame registruotis tinklalapyje www.knauf.lt, el. paštu info@knauf.lt arba tel. +370 5 213 2222. Registruodamiesi elektroniniu paštu būtinai nurodykite miestą, kuriame vykstančiame seminare dalyvausite, savo vardą, pavardę bei el. pašto adresą arba telefono numerį.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video