Top Baneris

Statybos sektoriaus įvaizdžiu rūpinsis didesnės pajėgos

2013 liepos 10 d.
Pasidalykite straipsniu

Šalies statybininkų interesais rūpinsis atsinaujinusi komanda – šią savaitę Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prezidiumo posėdyje perrinkus valdybą nuspręsta dvi asociacijos viceprezidentų pareigybes papildyti trečiąja. Pirmajame savo posėdyje asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas, pakeitęs daugiau nei 20 metų šias pareigas užėmusį Adakrą Šeštakauską, naują komandą subūrė drauge su AB „YIT Kausta“ generaliniu direktoriumi Kęstučiu Vanagu, AB „Montuotojas“ generaliniu direktoriumi Alfonsu Jaru ir UAB „Hidrostatyba“ valdybos pirmininku Jonu Dumašiumi.

Liepos 2 d. vykusiame LSA prezidiumo posėdyje, kuriame diskutuota dėl tolimesnių asociacijos veiklos krypčių bei svarbiausių statybos rinkos iššūkių, nuspręsta nusistatyti artimiausiu laiku asociacijos veiklos tolimesnes kryptis ir pokyčių apimtis.

„Artimiausiu metu gryninsime asociacijos bei visos statybų rinkos veiklos prioritetus. Koncentruosimės į esmines politines, ekonomines ir vertybines problemas ir sieksime gerinti statybų bei statybininkų įvaizdį, kuriam įtakos turėjo sunkmetis  ir jo padariniai. Šių tikslų sieksime drauge su padėjėjais. Džiugu, kad visi trys viceprezidentai galės atstovauti didžiausių Lietuvos miestų interesams. Be to, neapsiribosime vien mūsų šalies rinkos plėtra, diskutuosime ir apie glaudesnį ir efektyvesnį bendradarbiavimą su kaimyninių šalių rinkomis“, – pasakojo asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas.

Asociacijos prezidentas pažymėjo, kad statybų sektoriui itin svarbu konstruktyviai bendradarbiauti su LR Aplinkos ministerijos vadovybe sprendžiant kompleksinį pastatų šiltinimo klausimą. Dabartinis daugiabučių namų renovacijos planas pasižymi renovacijos darbų skuba, darbų rangovą renkantis pagal mažiausios kainos sąlygą, bei netikslia informacija apie numatomus pokyčius energijos efektyvumo srityje ir tai gali pakenkti statybininkų įvaizdžiui.

LSA prezidiumo posėdyje pritarta ir asociacijos plėtrai – prie esamų 140 narių prisijungė nauja įmonė – bendrovė „Markučiai“.

Apie LSA

Lietuvos statybininkų asociacija  įkurta 1993 metais ir vienija atestuotas projektavimo, statybos, statybinių medžiagų ir konstrukcijų gamybos, mokymo, draudimo įmones ir organizacijas bei padeda joms spręsti ekonomines, juridines, finansines problemas. Šiuo metu asociacija jungia 141 statybų šakos lyderį, teikiantį visapusiškas, kokybiškas ir ekonomiškai patrauklias statybos produktų bei gaminių gamybos, darbų, mokymo bei kitas statybų paslaugas. Asociacija glaudžiai dirba su valstybės ir valdžios institucijomis, Lietuvos pramonininkų konfederacija (yra jos narys), ruošia verslui palankius įstatymus, nutarimus bei reglamentus. Asociacija taip pat telkia pastangas ieškant rinkų šalyje ir užsienyje, tarpininkauja užmezgant tarptautinius ryšius.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video