Top Baneris

„Statybininkų dienos“ griauna stereotipus apie statybų sektorių!

2022 balandžio 22 d.
Statybininkų dienos
Pasidalykite straipsniu

KTU Statybos ir architektūros fakulteto studentų atstovybės „STATIUS” organizuojamas renginys „Statybininkų dienos” šį pavasarį sugrįžta kupinas nepakartojamų patirčių, vertingų žinių ir neužmirštamų įspūdžių.

Nesvarbu ar esi statybų sektoriaus asas, ar tik prijaučianti siela, visviena kiekvienas dalyvis čia tikrai atras tai, kas patrauks jo akį. Jau 12-us metus iš eilės organizuojamo renginio metu dalyviai turės galimybę išgirsti lektorių pristatymus ne tik apie statybų sektoriaus aktualijas tokias, kaip „Atliekų perdirbimas statybinėse medžiagose: fosfogipso atvejis” ar „Savaime susitankinančio grunto technologija ir jos pritaikymas”, bet ir pasiklausyti pranešimų investicijų, neuromarketingo bei statybų sektoriaus plėtros temomis. Tiems dalyviams, kuriuos labiau domina praktiniai užsiėmimai, renginyje bus suteikta galimybė pasimatuoti statybininko šalmą bei išbandyti savo įgūdžius dalyvaujant inžinerinėse bei kūrybinėse dirbtuvėse tokiose, kaip „Agentus popierinio tilto statyba”,  „KG Constructions miniatiūrinių maketų kūryba” ar „Vilungės statyba marble run”. Pritrūkus žinių bei norint pasikonsultuoti su savo srities profesionalais, jaunieji statybų sektoriaus specialistai turės galimybę sudalyvauti įmonių erdvėje bei akis į akį pasikalbėti su įmonių atstovais. Šiais metais įmonių erdvę papildys tokios įmonės kaip: Agentus, KG Constructions, Vilungės statyba, Peikko, CSD Engineers,New Folder. Produktyvią ir kupiną įspūdžių dieną vainikuos nemokamas stand-up pasirodymas, kurio metu dalyvius linksmins gerai visiems pažįstamas tandemas – Viktoras Balykov ir Markas Žukauskas.

Nori pamatyti, kaip statybininkai ne tik stato, bet ir griauna? Užsuk balandžio 27-ąją į BLC verslo centrą V. Putvinskio g. 53 ir pamatyk savo akimis, kaip yra griaunami klaidingi stereotipai apie statybų sektorių! Teigiamos emocijos garantuotos.
Iki susitikimo Statybininkų dienose!” 

Daugiau apie renginį:

https://bit.ly/statybininku_dienos

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video