Top Baneris

Statybininkų asociacija vadovybės rinkimus nukėlė spalio pradžiai

2021 rugsėjo 13 d.
statybininku svente dalius gedvilas
LSA nuotr,
Pasidalykite straipsniu

Penktadienį planavę išsirinkti naują Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) tarybą ir vadovą visuotinio LSA susirinkimo dalyviai nusprendė vadovybės rinkimus nukelti mėnesiui.

„Statybininkams dabar pats darbymetis – įmonių vadovai turi didelių iššūkių. Dalis jų neatvyko, dalis kandidatų atsiėmė savo kandidatūras, todėl šiandien nuspręsta švęsti (Statybininko dieną – BNS), o prie vadovybės rinkimų ir kitų klausimų sugrįžti spalio 7 dieną“, – BNS aiškino dabartinis LSA prezidentas Dalius Gedvilas.

Pasak jo, po mėnesio visuotiniame susirinkime be asociacijos vadovybės rinkimų papildomai numatoma aptarti viešųjų pirkimų ir tvoros pasienyje su Baltarusija statybų klausimus.

„Vyriausybė iš mūsų prašo solidarumo dėl tvoros, kad rangovai dalyvautų šiame viešajame pirkime, tačiau mūsų galva čia turėtų būti daug daugiau aiškumo: nei specifikacijų žinome, nei kokia ta tvora bus, neaišku ar bus padalinta į ruožus, bus vienas konkursas ar skaidomas dalimis. Žodžiu norim į susirinkimą pakviesti „Epso-G“ atstovus, kurie viską detaliai paaiškintų ir pakomentuotų“, – sakė D. Gedvilas.

„Jeigu pasakys – konkursas ryt, poryt, per savaitę pateikite pasiūlymus – tai aš manau galim patirti fiasko“, – pridūrė statybininkų asociacijos vadovas.

Penktadienį Birštone vyko kasmetinis Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) narių susirinkimas, kuriame buvo planuota suformuoti naują LSA Tarybą, kuri ketverių metų kadencijai turėjo išrinkti naują asociacijos vadovą.

Dabartinis LSA prezidentas Dalius Gedvilas BNS nei patvirtino, nei paneigė, jog ketina siekti perrinkimo.

„Į tarybą savo kandidatūrą tikrai planuoju teikti, o taryba spręs ką išsirinkti vadovu“, – po posėdžio sakė D. Gedvilas.

Lietuvos statybininkų asociacija vienija 146 statybų įmones.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video