Top Baneris

Statyba nuo pamatų: kaip pastatyti modernų ir ekonomišką būstą?

2018 rugpjūčio 8 d.
namų statybos
Pasidalykite straipsniu

Pageidaujate šilto, sandaraus, tvirto ir greitai pastatomo namo, tačiau kyla abejonių, kokie techniniai sprendimai šiandien kelia pasitikėjimą, pasižymi ekonomiškumu ir atitinka teisės aktais reikalaujamą ne mažesnį nei A+ klasės energinį naudingumą?

Atestuota statybos įmonė „Biltekana“, jau beveik dešimtmetį kaupianti patirtį, įgyvendindama naujų gyvenamųjų namų statybos projektus Lietuvoje, Airijoje, Vokietijoje bei Prancūzijoje, siūlo modernius ir ekonomiškus sprendimus Jūsų būsto statyboms.

Statybų specialistas Gintautas Knapkis, ilgą laiką dirbęs statybų srityje ir jau 7-erius metus vadovaujantis įmonei „Biltekana“, dalijasi įžvalgomis, kaip priimti teisingus sprendimus, norint pastatyti patvarų, modernų ir ekonomišką būstą.

Anot. G. Knapkio, renkantis medžiagas namo statybai, svarbu atkreipti dėmesį į keletą kriterijų: galimybę dirbti sparčiai ir mažesnėmis sąnaudomis, sandarumą, ilgaamžiškumą bei ekologiškumą.

G. Knapkis, vadovaujantis statybų bendrovei „Biltekana“, kuri atlieka visus statybos darbus pradedant pamatais, vidaus apdaila iki įteikiant raktus užsakovui, pastebi, kad neatsiejama spartaus ir sklandaus darbo dalimi tampa tinkamai pasirinkta komanda.

Statybų bendrovės vadovas atkreipė dėmesį, jog būtina rinktis tik kokybiškas statybines medžiagas. Ne mažiau svarbiu kriterijumi išlieka komfortas. Svarbu, kad pasirinktas būsto statybų technologinis sprendimas neprasilenktų su individualiais būsimųjų gyventojų poreikiais.

Statybų bendrovė „Biltekana“ orientuojasi į ekonomiškas ir modernias statybų sistemas, todėl savo klientams siūlo tik laiko patikrintas ir praktikoje gerai įvertintas technologijas.

Siekiantiems modernumo – namai iš polistirolo blokelių „Argisol“

biltekana 1

Bendrovės vadovas G. Knapkis, taupantiems laiką ir finansus, patartų rinktis ekonomišką sprendimą – būsto statybas iš „Argisol“ blokelių.

Tokių namų statybos sistema – technologiškai pažangi ir jau daugelį metų specialistų rekomenduojama gyvenamųjų ir daugiaaukščių namų statybai. „Argisol“ polistireninio putplasčio blokeliai patikrinti laiko, todėl projektuotojai ir statybininkai nesunkiai pateiks argumentus, įrodančius tokio būsto pranašumus.

Daugeliui, pasirinkusiųjų šią technologiją, palieka įspūdį greitas, paprastas ir ekonomiškas montavimas. Esminis betoninės konstrukcijos su apvalkalu privalumas yra mažesni finansiniai ištekliai. Mažesnes finansines sąnaudas nulemia ypatingai lengva statyba: sujungimų elementai užtikrina tinkamą ir vertikalų sumontavimą. Palyginti su mūrinėmis sienomis, „Argisol“ apvalkalo elementus galima sumontuoti ir užpildyti betonu per trumpiausią laiką.

„Argisol“ blokeliai daugelio yra vertinami dėl savo optimalios šilumos ir garso izoliacijos, tačiau ne mažesniu privalumu tampa ir jų daugiafunkcis pritaikymas. Platus „Argisol“ specialių statybinių elementų asortimentas (kampo, kampiniai ir šarnyriniai statybiniai elementai) užtikrina bet kokio namo projekto įgyvendinimą.

Rąstinių namų sprendimas – išsiilgusiems gamtos

biltekana 2

Ieškantiems šiek tiek įmantrumo ir neįsivaizduojantiems savo namų erdvės be natūralių medžiagų, siūlomi rąstiniai namai. Tai tradicinė, ne vieną šimtmetį Europoje naudojama, namų ir kitų pastatų statybinė medžiaga, apie kurios kokybę žino visi.

Projektuotojai sutinka, kad medžio rąstai – tinkamiausias pasirinkimas kiekvienam metų laikui ir bet kokioms sąlygoms.

Medžio rąstai, kaip statybinė medžiaga, pasižymi unikaliomis savybėmis. Mediena reguliuodama drėgmę ir temperatūrą, užtikrina ne tik nuolatinę oro kaitą, tačiau ir komfortišką namų erdvės atmosferą. Puoselėjantys sveikų namų idėją sutiks, kad mediena – ekologiškos erdvės garantas.

biltekana logo

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video