Top Baneris

„Statyba ir architektūra“: 4 dienos „Restoje“

2013 balandžio 28 d.
Pasidalykite straipsniu

Žurnalo viktorinos – „statybmūšio“ – nugalėtojams prizus dalijo Nomeda Marčėnaitė.

Standartinis pranešimas apie pasibaigusią „Restos“ parodą galėtų skambėti taip – „Litexpo“ rūmuose baigė šurmuliuoti 20-oji tarptautinė statybų ir remonto paroda. Iš žiniasklaidos negailestingai eksploatuojamo veiksmažodžio „šurmuliuoti“ juokiasi pusė Lietuvos, bet, tiesą sakant, mūsų žurnalo redakcijos potyriams apibūdinti šis žodis tinka.

Po keturių dienų parodoje išties jaučiamės „prisišurmuliavę“ – prisibendravę su skaitytojais ir partneriais, šiek tiek nusitrepsėję ir pasikrovę teigiamų emocijų. Taigi dėkojame visiems, kurie užsuko aplankyti „Statybos ir architektūros“ stendo, kurie dalyvavo mūsų „statybmūšio“ viktorinoje, kurie nepatingėjo pasakyti ar net užrašyti poetiškų palinkėjimų, kurie užsiprenumeravo mūsų žurnalą ar bent paklausė… „Ar jūs dar gyvi?“

Nors šis vienos ponios klausimas nuskambėjo sukrečiamai, jis turbūt neturi stebinti dinamiškos šalies žiniasklaidos rinkos dalyvių. Juolab kad „Statyba ir architektūra“ tikrai – garbingo amžiaus leidinys, savo istoriją skaičiuojantis nuo 1922 metų. Kita vertus, artėdami 100-ojo gimtadienio link, jaučiamės ne silpnėjantys, o tvirtėjantys, ne senstantys, o modernėjantys.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video