Top Baneris

Stambiausias Norvegijos baldų gamintojas plėsis Panevėžio LEZ

2021 vasario 5 d.
img lithuania
„IMG Lithuania“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Norvegiško kapitalo baldų gamybos UAB „IMG Lithuania“ ruošiasi antrajam plėtros etapui – Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) projektuojamos gamybos ir sandėliavimo patalpos, planuojama sukurti daugiau nei 100 darbo vietų.

„Panevėžį vertiname kaip palankią vietą verslui vystyti ir jau ketverius metus, nuo projekto čia pradžios, džiaugiamės partneryste su vietos valdžia ir LEZ operatoriumi. Kadangi Panevėžyje jau turime 187 darbuotojus ir bendrovė vertinama kaip patraukli darbdavė, ateinančiais metais ketiname savo verslą ir toliau auginti“, – teigia UAB „IMG Lithuania“ vadovas Trondas Vadsetas Veibustas.

Anot jo, ši gamykla nuo savo įkūrimo 2019 m. grupei padėjo ne tik plėsti turimus platinimo kanalus Europoje, bet ir atverti naujų. Todėl bendrovė „IMG Lithuania“ inicijavo techninį projektą, kurio metu siekiama įvertinti plėtros galimybes Panevėžyje.

Pastačius priestatus gamybai ir sandėliavimui, gamyklos plotas viršys 25 tūkst. kv. m. Gamybiniame pastate bus gaminami minkštieji baldai – vienviečiai, dviviečiai, triviečiai foteliai, sofos, atskiri baldų gamybos komponentai.

Nors prasidėjus pandemijai dėl karantino buvo pristabdyta bendrovės plėtra, atidėtas pajėgumo didinimas, šiemet nuspręsta nuo 100 tūkst. Eur iki 2,5 mln. Eur padidinti „IMG Lithuania“ įstatinį kapitalą ir investicijas tęsti.

Taip pat artimiausiu metu Panevėžio LEZ planuoja įsikurti apsauginės polietileno pakuotės gamintoja, lietuvių bendrovė UAB „Komex“, ir iš Ramygalos g. į pastatytas naujas patalpas persikelti automobilių kabelių pynių gamyba užsiimanti UAB „AQ Wiring Systems“. Šiuo metu LEZ jau veikia tekstilės drabužių gamyba užsiimanti įmonė „Devold“, baldus gaminanti „IMG Lithuania“, reklamos gamyba užsiimanti įmonė „Spektrus EU“ ir elektronikos gamintoja „Leesys“. Šiose įmonėse dirba virš 530 darbuotojų. Skaičiuojama, kad artimiausiais metais visos investicijos į LEZ sieks apie 45 mln. Eur, o darbuotojų skaičius perkops 1500.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video