Top Baneris

Sovietmečio aplinka – šiuolaikiniu žvilgniu

2018 vasario 19 d.
tada a griskevicius 1
Pasidalykite straipsniu

Nacionalinis konkursas „Geras dizainas“ – kasmet pristatantis svarbiausius pastarųjų metų Lietuvos dizaino pasiekimus, renginį vainikuoja nugalėtojų darbų katalogu. Portalas „SA.lt“ pristato kai kuriuos 2017-ųjų geriausius dizainerių darbus.

TADA, Algis Griškevičius

Dizaineris: Gytis Skudžinskas
Užsakovas: „NoRoutine Books“

g skudzinskas

Gytis Skudžinskas.
R. Požerskio nuotr.

Gytis Skudžinskas dirba vizualinio meno, garso meno ir grafinio dizaino srityse. Studijavo Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos vizualinių komunikacijų katedroje, 2005 m. įgijo magistro laipsnį. Dalyvauja grupinėse parodose, kuruoja ir inicijuoja meno projektus bei parodas Lietuvoje ir už jos ribų. 2006 m. tapo Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys. Savo darbuose Gytis naudoja skirtingas išraiškos formas – fotografiją, piešinį, instaliaciją. Pastaruoju metu dažniausiai renkasi fotografiją, leidžiančią ne tik sukurti meno kūrinį, bet ir pateikti daugiasluoksnį autentiškos dokumentacijos šešėlį.

Knygoje pristatomos 1985–1995 m. Algio Griškevičiaus sukurtos fotografijos, naudotos kaip vaizdinė paruošiamoji medžiaga ir įkvėpimo šaltinis tapybai. Fotografijose atsispindi siurrealistė sovietmečio aplinka. Konstruktyvus autoriaus žvilgsnis sovietinį simetrišką architektūros kraštovaizdį paverčia skulptūrinėmis kompozicijomis.

tada a griskevicius 2

tada a griskevicius 3

tada a griskevicius 4

tada a griskevicius 5


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video