Top Baneris

Sostinės Visorių gatvėje „Alvora“ planuoja daugiabučių kvartalą

2021 rugpjūčio 30 d.
alvora visoriai
„AIF LT“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Statybų bendrovės „Alvora“ valdoma nekilnojamo turto plėtros įmonė „INTF investicija“ sostinės Visorių gatvėje svarsto galimybę statyti dešimties daugiabučių kvartalą. Planuojamų investicijų neskelbianti bendrovė ketina rinkai pasiūlyti 487 butus ir 300 kv. metrų komercinių patalpų.

„Mūsų planuojamas projektas orientuota į vidutinę klasę. Pagrindinis privalumas – kvartalas yra šalia Visorių miško parko, o dėl mažo užstatymo intensyvumo jame bus daug laisvalaikio erdvės“, – BNS sakė „INTF investicija“ direktorius Tomas Lileikis.

Bendrovė ketina dešimt 4-8 aukštų daugiabučių, įrengti 526 požemines ir 12 antžeminių automobilių stovėjimo vietų. Daugiabučius projektuoja UAB „AIF LT“.

visoriai alvora daugiabuciai
visoriai alvora daugiabuciai

Pasak T. Lileikio, šiuo metu gyvenamųjų namų kvartalui numatyta teritorija yra užstatyta veikiančiais administraciniais, gamybiniais ir sandėliavimo pastatais, todėl apie savo planus paskelbusi bendrovė dar tiksliai nežino, kada galėtų startuoti jos viešinamo gyvenamųjų namų kvartalo statybos.

„Mūsų svarbiausias tikslas yra šiemet gauti statybos leidimą, o ar mes vystysime šį projektą ir kada – didelis klausimas“, – sakė T.Lileikis.

Registrų centro duomenis, vienintelis „INTF investicijos“ akcininkas yra bendrovė „Alvora“, pastarąją valdo  Nikolajus Kolesnikas, Vladimiras Pavliukovičius ir Česlovas Gliebus.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video