Top Baneris

Sostinės vakarinio aplinkkelio atkarpoje – nauji eismo pasikeitimai

2016 rugpjūčio 22 d.
SA archyvo nuotr.
SA archyvo nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus miesto savivaldybė informavo, kad rugpjūčio 24 dieną, užbaigus darbus viename Vilniaus vakarinio aplinkkelio trečiojo etapo ruožų, bus koreguojama eismo tvarka. Vykstantys jau atidaryta aplinkkelio atkarpa ir norintys pasukti į Šešuolių gatvę vairuotojai bus nukreipiami nebe į kairę, kaip pastaruosius keletą mėnesių, kol vyko darbai, bet į dešiniąją kelio pusę, kaip ir buvo įprasta.

Įrengti modernūs įvažiavimai bei išvažiavimai bus naudojami nuolatos, tad reikšmingų eismo pakeitimų šioje atkarpoje statybos darbų metu nebenumatoma.

„Vairuojame kartais bemaž automatiškai, mat priprantame prie mums įprastų maršrutų, kuriais vykstame kasdien, galime prarasti budrumą ir sukelti nepatogumų tiek sau, tiek kitiems eismo dalyviams. Dėl to vairuotojus prašome išlikti budrius ir saugiai pratintis prie pakeitimų“, – įspėjo bendrovės „Kauno tiltai“ komunikacijos specialistė Ieva Paliliūnienė.

Vilniaus Vakarinio aplinkkelio trečiojo etapo darbų pabaiga numatyta 2017 metų pirmąjį ketvirtį. Vis dėlto generalinė darbų rangovė, didžiausia kelių infrastruktūros bendrovė Lietuvoje „Kauno tiltai“, kartu su partneriais, tikisi užbaigti darbus dar iki Kalėdų.

„Kauno tiltų“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video