Top Baneris

Sostinės savivaldybė dėl daugiafunkcio komplekso Šeškinėje ateities tariasi su specialistais ir gyventojais

2016 rugpjūčio 14 d.
Kastyčio Mačiūno nuotr.
Kastyčio Mačiūno nuotr.

Jau rugpjūčio pabaigoje sostinės savivaldybė planuoja skelbti viešąjį konkursą daugiafunkcio sveikatinimo, ugdymo, švietimo, kultūros ir užimtumo skatinimo komplekso statybų projektui parengti. Prieš paskelbdama konkursą, miesto valdžia nusprendė atsiklausti ir potencialių investuotojų, ir vilniečių nuomonės.

„Po daugiau nei 30 metų Vilniuje, ant Šeškinės kalvų atgaiviname daugiafunkcio komplekso statybas. Tai visai Lietuvai svarbus projektas, tad noriu pasidžiaugti, jog vyksta viešoji konsultacija, ir visi kartu galime pasikeisti nuomonėmis dar prieš skelbiant konkursą. Prie šio projekto ilgai dirbo daug specialistų, kurie sukūrė patrauklias konkurencingas ir sąžiningas konkurso sąlygas“, – kalbėjo sostinės mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.

Savivaldybės noras – sudaryti konkurso sąlygas, užtikrinsiančias daugiafunkcio sveikatinimo, ugdymo, švietimo, kultūros ir užimtumo skatinimo komplekso funkcionalumą ir patrauklumą visuomenei.

Iki rugpjūčio 20 dienos dar laukiama pastabų ir pasiūlymų dėl būsimojo projekto konkurso sąlygų, vertinimo kriterijų ar atrankos proceso organizavimo: konkurso dokumentai dar derinami, todėl dar ne vėlu juos pakoreguoti.

Parengti pirkimo dokumentai lietuvių kalba ir pagrindinių nuostatų santrauka anglų kalba čia.

Pastebėjimus ir pasiūlymus dėl konkurso dokumentų galima siųsti projekto vadovei Rasai Kaširovienei el. paštu rasa.kasiroviene@vilniausvystymas.lt

Numatoma, kad sutartis su konkursą laimėsiančiu koncesininku įsigalios 2018-ųjų birželio mėnesį. Nuomos sutarties trukmė – iki 25 metų. Visas komplekso nekilnojamasis turtas nuosavybės teise priklausys savivaldybei. Planuojamų kapitalo investicijų vertė – 88,4 mln. eurų.

Vilniaus savivaldybės inf.

Komentarai