Top Baneris

Sostinės Rinktinės gatvės rekonstrukcijai – daugiau nei 1 mln. eurų (1)

2018 rugpjūčio 16 d.
Rinktinės gatvę
Biurų pastatas „Business Stadium West“. „Hanner“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Investicijų į nekilnojamąjį turtą (NT) bendrovė „Hanner“ rekonstruoja šalia buvusio Žalgirio stadiono esančią Rinktinės gatvę (atkarpą tarp Šeimyniškių ir A. Juozapavičiaus gatvių). Kompanijos atstovai teigia, kad gatvės rekonstrukcija pagerins eismo srautų valdymo ir saugumo sąlygas sostinėje.

Gatvės rekonstrukcijos metu bus įrengtos papildomos eismo juostos ir saugumo salelės, įrengti nauji inžineriniai tinklai, rekonstruotos trys šviesoforais reguliuojamos sankryžos, įrengtas modernus LED gatvės apšvietimas, sutvarkyti dviratininkų ir pėsčiųjų takai, įrengtos automobilių stovėjimo vietos.

„Buvusi Žalgirio stadiono teritorija yra centrinėje, reprezentacinėje miesto dalyje, į kurios konversiją žvelgiame atsakingai ir kompleksiškai, todėl investuojame ne tik į jos viduje statomus pastatus ir kuriamas viešąsias erdves, bet ir į greta esančią infrastruktūrą, kuri tikrai kurs pridėtinę naudą, saugumą ir patogumą aplinkiniams gyventojams“, – teigia „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Planuojama, kad visi Rinktinės gatvės rekonstrukcijos darbai bus baigti jau šį rudenį, o bendros investicijos į projektą sieks daugiau nei 1 mln. eurų.

Visas kvartalas plėtojamas atidžiai planuojant viešojo ir privataus transporto, pėsčiųjų ir dviratininkų srautus. Šioje teritorijoje be viešbučio ir modernių biurų veiks restoranai, kavinės, mažos parduotuvėlės, sporto, sveikatos ir grožio priežiūros centrai, todėl žmonių ir transporto srautų suvaldymas yra labai svarbus – būtent šį tikslą, anot A.Avulio, ir įgyvendins Rinktinės gatvės rekonstrukcija.

NT investicijų kompanija „Hanner“ buvusio Žalgirio stadiono teritorijoje (6,6 ha) kuria daugiafunkcį kvartalą, kuriame jau veikia pirmasis Baltijos šalyse „Courtyard by Marriott“ tinklo viešbutis, šiuo metu statomas biurų kompleksas „Business Stadium West“ ir gyvenamųjų namų projektas „Centro rezidencija“. Teritorijos viešąsias erdves suprojektavo Londone įsikūrusi kraštovaizdžio architektų studija „Martha Swhwartz Partnership“.

Į teritorijos plėtros darbus „Hanner“ planuoja investuoti 200 milijonų eurų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • rk

    2018-08-20, 13:51  

    Visas šis Rinktinės g-vės ir stadiono žemės įsisavinimo projektas baisus praradimas Vilniaus miestui ir manau didžiausia urbanistinė klaida. Labai panaši versija kaip kažkada buvo pasielgta su Vokiečių gatve. Man gėda už miesto architektą (kažkada buvusį kursioką), atrodė principingas žmogus, lyg ir urbanistas. Tačiau paskutinių kelių metų minimos teritorijos raida verčia susimastyti, gal žmogus palūžo, gal nebesugeba atsispirti dideliems pinigams ir/ar valdybos pirmininko žavesiui :).

Rekomenduojami video